Otro reizi risināsies 4.maija Draudzības velobrauciens Rēzeknē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

4.maijā Rēzeknē otro gadu notiks Draudzības velobrauciens, kad nav svarīgas ātrums, kādā veikta distance, bet gan veselīga kopā būšana, informē Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs (RKTC).

Draudzības velobraucienā varēs piedalīties gan individuāli, gan komandās, veidojot ģimeņu, draugu, pagalma vai ielas komandas 4-8 dalībnieku sastāvā.

Brauciena starts 4.maijā būs plkst.10.15 pie pieminekļa “Vienoti Latvijai“ un virzīsies pa pilsētas ielām līdz Kultūras un atpūtas parkam, kur visi Draudzības velobrauciena dalībnieki saņems medaļas.

Pēc velobrauciena Kultūras un atpūtas parkā (Raiņa ielā 29a) turpināsies sportiskas un radošas aktivitātes ģimenēm, koncertu sniegs amatierkolektīvi, darbosies svētku tirdziņš. Raiņa ielā no plkst.11.15 līdz 13.30 notiks arī Veiklas braukšanas sacensības dalībniekiem no septiņu līdz 15 gadu vecumam trijās grupās.

Pēcpusdienā plkst.15 Rēzeknes kultūras namā notiks Rēzeknes Tautas teātra pirmizrāde “Daudz laimes darba dienā!”, savukārt vakarā plkst.17 Latgales vēstniecībā "GORS" varēs noskatīties divas latviešu dokumentālās filmas “Uz spēles Latvija” un “Freimis. Mārtiņš Freimanis”.

 

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti