Olga Dreģe dodas jubilejas gada koncertturnejā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Jau pavasarī aktrise Olga Dreģe nosvinējusi 75. jubileju, un šovasar viņa sarūpējusi īpašu koncertturneju, ar ko apceļos Latvijas brīvdabas estrādes un noslēgumā uzstāsies arī Dzintaru koncertzālē. Muzikālajā priekšnesumā piedalīsies Olgas Dreģes draugi un tikpat spoži aktieri - Baiba Indriksone, Juris Strenga, Mirdza Martinsone un citi.

„Es gribu savus gadus izdziedāt, kā dzērves izdzied savu ilgo kāsi, kā jūra izdzied savu sāļo lāsi, es gribu savus gadus izdziedāt,” teic aktrise.

Taču koncertus un atmiņu stāstus uz Latvijas mazajām pilsētām jautrā aktieru kompānija nevedīšot, lai apraudātu pagājušo, bet iepriecinātu, uzjautrinātu, mierinātu un atdotu skatītājiem kaut daļu mīlestības, ko aktieri baudījuši gadu desmitiem.

Labus vārdus par jau sen paveiktiem darbiem viņi uzklausot joprojām. „Es tikko biju iegāju vienā veikalā un pārdevēja saka: „Vai jūs gadījumā neesat tā...aaaa?” vai «Es visu savu bērnību esmu skatījusies “Sirdsmīļo Moniku” un tajā laikā man dzima māsiņa un mēs viņa nosaucām par Moniku»,” stāsta aktrise Mirdza Martinsone.

Televīzijā, kinolentēs un uz teātra skatuves redzētie aktieri kopumā jūlijā un augustā apceļos 14 Latvijas pilsētas.

„Vella kalpu” spriganā krogus meita Lēne jeb Baiba Indriksone labi atceras laikus, kad aktieru koncertēšana vasaras laikā bija pieprasītāka un mākslinieki zinājuši katru Latvijas mazākā miesta ceļus un labākās kafejnīcas. Tāpēc apvienošanās, kad visa kompānija sasniegusi - Dreģes vārdiem runājot - pilngadību, esot vēl jo īpašāka.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti