Oktobra sākumā norisināsies 10. modes festivāls «Riga Fashion Mood»

1. un 2. oktobrī jaunatvērtajā koncertzālē “Rīga” norisināsies modes festivāls „Riga Fashion Mood”. Latvijas modes nozīmīgākais pasākums notiks jau desmito reizi, skatītājiem piedāvājot vairāk nekā 15 Latvijas vadošo un jauno modes dizaineru kolekcijas pieaugušajiem un bērniem, lsm.lv pavēstīja festivāla rīkotāji.

Pirmajā dienā skatuve piederēs jaunajiem, radošajiem, ar raksturu apveltītajiem modes talantiem - Zanei Porietei, Simonai Veilandei, Laimai Ūdrei, Lienei Bukovskai un iepriekšējā gada jauno talantu konkursa uzvarētājai Evai Borhertei. Skatītājus pārsteigs arī labākie darbi no sevi piesakošajiem jaunajiem zīmoliem "Tabaka" un "IN by Inga Nipane", kā arī  "Coo Culte" un "More Salt".

Otrajā dienā savas jaunākās kolekcijas demonstrēs par Latvijas modes klasiķiem atzītie mākslinieki Keita, Natālija Jansone un Koshakova, jau ilgāku laiku Ķīnā dzīvojusī ekscentriskā Baiba Ladiga un  strauju popularitāti iekarojošais zīmols "Nina" un "Halarah", kā arī bērnu zīmoli „Hebe", "Lazy Francis" un "Leny Tomy Factory".

“Festivāla desmitā jubileja ir labs iemesls, lai izvērtētu, kādu ieguldījumu tas devis Latvijas modes industrijai un modes zīmolu cienītājiem. Dažu gadu laikā "Riga Fashion Mood" ir kļuvis par Latvijas modes centrālo notikumu, kurā savus darbus izrāda gan jau pieredzējuši dizaineri, gan tā ir laba starta platforma jaunajiem talantiem. Par pasākuma nozīmību liecina tas, ka ik sezonu to apmeklē kvalitatīvu modes zīmolu piekritēji no Latvijas un ārzemēm, un arī šis jubilejas festivāls nebūs izņēmums,” komentē Latvijas Modes palātas vadītāja Dita Danosa.

Rudens "Riga Fashion Mood" abus vakarus norisināsies jaunatvērtajā koncertzālē “Rīga” Zinātņu akadēmijas ēkā. Pasākuma sākums plkst. 19.30. 

Modes festivāls "Riga Fashion Mood" tiek organizēts kopš 2011. gada.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti