Noskaidroti titula «Balss pavēlnieks 2013» ieguvēji

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Ventspils teātra namā „Jūras vārti” 6. un 7. aprīlī apbalvoti jauno dziedātāju konkursa „Balss pavēlnieks” laureāti.

Jau ceturto gadu Ventspilī pavasari ieskandināja talantīgie Latvijas jaunie dziedātāji, lai cīnītos par titula „Balss pavēlnieks” iegūšanu. Muzikālā sacensība notika četrās kategorijās: solistiem vecuma grupās no 5 līdz 11 gadiem un 12 līdz 16 gadiem, un vokālajām grupām vecumā no 5 līdz 11 un 12 līdz 16 gadiem.

Kā jau konkursā, uztraukums un kaislības mijās ar nebeidzamu jautrību, kuru bērniem un skatītājiem dāvāja „Rīgas Cirka” klauni un mākslinieki. Neticamās brīnumu pārvērtībās klauni iesaistīja arī žūriju – „Prāta vētras” basģitāristu Ingaru Viļumu, komponistu un dziedātāju Ingu Ulmani, dziedātājas Antru Stafecku, Rūtu Dūdumu, Līgu Robežnieci un dziesminieku Goran Goru. Katrs solists un vokālā grupa pēc priekšnesuma saņēma vērtējumu, kuru kāri tvēra ne tikai dziedātāji, bet arī mūzikas skolotāji un bērnu vecāki. Klaunu nedarbiem ļāvās arī konkursa vadītājs – grupas „PER” dalībnieks Ralfs Eilands. Bērni un žūrija bija sagatavojuši arī sirsnīgu pārsteigumu grupai „PER” un gatavi turēt īkšķus par viņiem Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa laikā.

Pateicoties pedagogiem Lūcijai Boitmanei, Guntai Stadei, Igetai Gaiķei, Līvai Bondarei, Gintai Krievkalnei un daudziem citiem, bērnu priekšnesumu līmenis turpina attīstīties un arī šoreiz pārsteidza gan žūriju, gan skatītājus. Vērtētājiem nebija viegli noteikt vislabākos, bet, saskaitot piešķirtās atzīmes, tomēr izraudzījās konkursa „Balss pavēlnieks” laureātus.

Solisti 5 – 11 gadu vecuma grupā:

Eduards Grundmanis (Ozolnieki)
Elizabete Lukaševiča (Rīga)
Katrīna Paula Dīringa (Rīga)

Grupas 5 – 11 gadu vecuma grupā:

„Knīpas un knauķi – Cīrulīši” (Rīga)
„Jūras akmentiņi” (Ventspils)
„Nando” (Rīga)

Solisti 12 – 16 gadu vecuma grupā:

Reinis Dāvis Reimanis (Ventspils)
Annemarija Paula (Rīga)
Katrīna Kabiņecka (Liepāja)

Grupas 12 – 16 gadu vecuma grupā:

„Espresso” (Ogre, Ādaži, Rīga)
„Rasa” (Rīga)
„Jūras akmentiņi” (Ventspils)

Konkursu „Balss pavēlnieks” LTV skatītāji varēs vērot četrus vakarus. Sestdien, 13. aprīlī, pulksten 21.25, LTV1 demonstrēs mazo solistu koncertu, svētdien, 14. aprīlī, pulksten 18.50, - mazo grupu koncertu, svētdien, 21. aprīlī, pulksten 18.50, uzstāsies solisti vecumā no 12 līdz 16 gadiem, savukārt svētdien, 27. aprīlī, pulksten 21.25, - grupu dalībnieki vecumā no 12 līdz 16 gadiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti