Noskaidrotas sociālajos tīklos populārākās Latvijas slavenības

Izveidots Latvijas slavenību popularitātes sociālajos tīklos reitings “Celebrity box” Social Media (SM) Top 100. Pirmajā desmitniekā atrodas videoemuārists Stass Davidovs, basketbolists Kristaps Porziņģis, dziedātāji Markus Riva un Lauris Reiniks, reperis Gacho (Gatis Irbe), hokejists Zemgus Girgensons, šovmenis Renārs Zeltiņš, BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs, dziedātājs Dons (Arturs Šingirejs) un dīdžejs Toms Grēviņš.

“Celebrity box” SM Top 100 ir simt populāru personu, kuru vidū ir mūziķi, aktieri, sportisti, modeļi, dīdžeji, sabiedrībā pazīstamas personas, pasākumu vadītāji, emuāristi, dizaineri un televīzijas raidījumu dalībnieki. Galvenais kritērijs, lai noteiktu vietu novērtējuma tabulā, bija draugu un sekotāju skaits sociālajos tīklos "Draugiem", "Facebook", "Twitter" un "Instagram".

Septembris, 2015

Vieta Vārds, uzvārds Nodarbošanās
1. Stass Davidovs Videoblogeris, pasākumu vadītājs
2. Kristaps Porziņģis Basketbolists
3. Markus Riva Mūziķis
4. Lauris Reiniks Mūziķis
5. Gatis Irbe (Gacho) Mūziķis
6. Zemgus Girgensons Hokejists
7. Renārs Zeltiņš TV raidījumu vadītājs, šovmenis
8. Māris Štrombergs BMX braucējs
9. Artūrs Šingirejs (Dons) Mūziķis
10. Toms Grēviņš Dīdžejs

 

Dokumenti

“Celebrity box” SM Top 100

Lejuplādēt

65.71 KB

Reitinga “Celebrity box” SM Top 100 analīze liecina, ka daudzām sabiedrībā pazīstamām personām parastais "Facebook" profils jau ir par šauru, jo vienam lietotājam nevar būt vairāk par 5000 “draugu”. Tāpēc dažas Latvijas slavenības sāk veidot oficiālās lapas, kam var būt neierobežots skaits sekotāju. Turklāt populāras personas, kas vēlas būt liela skaita sociālo tīklu lietotāju uzmanības lokā, ne vien cenšas saziņai izmantot jau daudziem pierastos "Facebook", "Draugiem" un "Twitter", bet arī aktīvi apgūst "Instagram".

Reitingu “Celebrity box” SM Top 100 2015. gada septembrī ir sastādījusi komunikācijas aģentūra “A. W. Olsen & Partners”, pamatojoties uz Latvijas slavenību draugu un sekotāju skaitu sociālajos tīklos "Facebook", "Instagram", "Twitter" un "Draugiem".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti