Supernova

«Supernova 2016». Aizkulises. Ievadraidījums

Supernova

Supernova 2016. Pirmās atlases tiešraide

«Supernova 2016». Atklājam izpildītāju vārdus!

Nosaukti konkursa «Supernova 2016» dalībnieki

Svētdien, 31.janvārī, paziņoti Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2016" izpildītāji, kuri sacentīsies par uzvaru un konkursa galveno balvu - ceļazīmi uz starptautisko dziesmu konkursu "Eirovīzija", kas šogad norisināsies Zviedrijā.

Pirmajā konkursa tiešraidē piedalīsies dziedātāja Paula Dukure, grupa "ElektroFolk", Rūta Dūduma, Ivo Grīsniņš-Grīslis, Sabīne Berezina, Edvards Grieze, Marta Grigale, grupa "Catalepsia", Samanta Tīna un dziedātājs Justs Sirmais.

Otrajā konkursa tiešraidē par tālāku dalību šovā sacentīsies dziedātāja Madara Grēgere, grupa "Crow Mother", ar otro dziesmu Samanda Tīna, dziedātājs Markus Riva, grupa "MyRadiantU", Mārtiņš Ruskis, duets "Dvīnes", Marta Ritova, Miks Dukurs un Iluta Alsberga.

Plašāka informācija par dalībniekiem un viņu izpildītās dziesmas klausāmas "Supernova" mājaslapā.

Kā vēstīts, izskatot 88 izpildītāju iesniegtos pieteikumus, konkursa atlases žūrija teica "jā" 31 dalībniekam, kuri tika uzaicināti uz noklausīšanos klātienē. No tiem izvēlēti 20 labākie, kas 7.februārī uzsāks cīņu par uzvaru konkursā.

LTV1 tiešraidēs 7., 14., 21. un 28.februārī plkst. 21.25 dalībnieki kāps uz konkursa "Supernova" skatuves, kur sacentīsies par žūrijas un skatītāju simpātijām. Tiešraidēs žūrijas sastāvā būs Guntars Račs, Kaspars Roga, Ieva Kerēvica un Intars Busulis. Tiešraižu vadītāji, tāpat kā konkursa pirmajā sezonā, būs Toms Grēviņš un Ketija Šēnberga.

Raidījumus varēs vērot ne tikai LTV1, bet arī vietnē "Replay.lv" un konkursa mājaslapā, kur tas būs skatāms visā pasaulē bez ierobežojumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti