Nakts koncertā Kuldīgā skanēs Jāņa Petera teātra dziesmas

Jūlija vidū Kuldīgā notiks vērienīgais pilsētas festivāls „Dzīres Kuldīgā”.  Par svētku neatņemamu sastāvdaļu kļuvuši grandiozie piektdienas nakts koncerti estrādē, un šogad iespaidīgā koncertuzvedumā “Bez teātra mēs nevaram...” 14. jūlijā 22.00 Kuldīgas estrādē uzplauks dzejnieka Jāņa Petera tautā iemīļotās teātra dziesmas Latvijas populāru mūziķu sniegumā.

Dinamika un dzīvesprieks no „Šveika”, „Trīnes grēkiem”, “Šerloka Holmsa”, „Preilenītes” un „Meldermeitiņas”, romantika un grēcīga kaisle no „Māsas Kerijas”, „Dekamerona” un “Kabīrijas naktīm”, draiskas atmiņas no „Draudzes bazāra”, „Nāc pie puikām”, „No saldenās pudeles” „Trīs draugiem”, „Latgola.lv” – lūk, tikai dažas no vairāk nekā 20 izrādēm, kuru dziesmas krāsainā tērpu, skaņu un deju kokteilī skanēs šovasar Kuldīgā, par moto ņemot dzejas rindas no izrādes „Sirano de Beržeraks”.

Koncertuzvedumā „Bez teātra mēs nevaram...” satiksies visdažādāko izrāžu varoņi, kuru tēlos iejutīsies Andris Ērglis, Antra Stafecka, Normunds Rutulis, Anmary, Dainis Skutelis, Ieva Sutugova, Oranžo meiteņu trio – Olga Stupiņa, Anita Levša, Inta Gudovska, džeza orķestra „Mirāža” pūtēji un Jāņa Strazda instrumentālā grupa. Koncerta režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, scenogrāfs – Juris Gals.

“Latviešiem teātris allaž bijis īpašs un godā celts,” saka koncertuzveduma vadītājs Aigars Dinsbergs. “Tāpēc šī nakts tikšanās Kuldīgā noteikti būs mūsu – koncerta veidotāju un skatītāju mīlestības un cieņas apliecinājums teātrim, vārdam un mūzikai."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti