Mūzikas žurnālisti «Pieci.lv» ēterā vērtēs «Supernovas» dziesmas

Piektdien, 5.februārī, no plkst. 8 līdz 9 Latvijas Radio 5 - "Pieci.lv" ēterā skanēs pirmais no četriem raidījumiem "Ekspertu panelis" par Latvijas Televīzijas (LTV) konkursa "Supernova 2016" dziesmām ar portāla "Delfi.lv" izklaides redaktores Kristīnes Melnes, mūzikas žurnālista un dīdžeja Ulda Rudaka un komponista, Latvijas Radio 3 - "Klasika" redaktora un LTV "Kultūras ziņu" vadītāja Edgara Raginska piedalīšanos.

Turpmākos četrus piektdienu rītus eksperti stundas garumā klausīsies LTV dziesmu autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2016" dziesmas, tās komentēs un analizēs, kā arī raidījuma beigās atklās, kura no dziesmām iekarojusi katra eksperta simpātijas.

Raidījuma producents Uldis Ziediņš uzsver, ka ekspertu vērtējums būs pilnīgi subjektīvs. Katrā raidījumā tik pavērts arī Eirovīzijas skatuves priekškars, lai palūkotots uz kādu no Latvijas šī gada pretiniekiem starptautiskajā konkursā.

Raidījums "Ekspertu panelis" piektdienās no plkst. 8 līdz 9 rītā būs klausāms Latvijas Radio 5 - "Pieci.lv", tā ieraksts būs skatāms portālā "Delfi.lv".

Pirmajā raidījumā piektdien, 5.februārī, eksperti klausīsies un paudīs savu vērtējumu par konkursa "Supernova" pirmajā tiešraidē gaidāmajām desmit dziesmām: par Paulas Dukures "Look In The Mirror", par grupas "ElektroFolk" dziesmu "Miracle Drums", Rūtas Dūdumas "Being A Friend", Ivo Grīsniņa-Grīsļa "We Are The Light", Sabīnes Berezinas "My Inspiration", Edvarda Griezes dziesmu "New Day", Martas Grigales "Choices", "Catalepsia" dziesmu "Damnation", Samantas Tīnas "We Live For Love", kā arī Justa dziesmu "Heartbeat".

Pirmo desmit konkursa "Supernova 2016" izpildītāju priekšnesumi būs skatāmi tiešraidē LTV1 ēterā, vietnē Replay.lv un konkursa mājaslapā svētdien, 7.februārī, plkst. 21.25.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti