Monta - «Supernova 2018» dalībniece

Izpildītāja Monta piedalās konkursā "Supernova 2018" ar dziesmu “1000 Roses”. Dziesmas autore Monta Ķimene.

Par dziesmu

"Dziesma ir kā saruna ar sevis paša augstāko būtību, tāda kā lūgšana, kuras laikā pārņem iedvesma, kas apņem tevi kā rožu smarža. Domāju, ka ikvienam no mums dzīvē ir bijis tāds brīdis, kad šķiet, ka nekas nenotiek tā kā gribētos," raksta Monta.

Par izpildītāju

Monta raksta: "Esmu dzimusi mūziķu ģimenē. Man jau no agras bērnības ļoti patika klausīties mūziku. Nedaudz paaugoties, pati sāku mēģināt veidot savas pirmās kompozīcijas. Bērnu mūzikas skolā beidzu vijoles klasi, taču sapratu, ka dziedāšana ir tā, kas mani vilina, tāpēc es iestājos Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā, kurā beidzu džeza un populārās mūzikas nodaļu kā vokāliste. Esmu ieguvusi arī augstāko izglītību pedagoģijā kā dziedāšanas skolotāja.

Esmu piedalījusies dažādos konkursos, pasākumos, festivālos, tostarp 10 gadu vecumā ieguvu 1. vietu konkursā "Dziesma manai paaudzei". 2016. gada vasarā bija iespēja uzstāties uz festivāla "Summer Sound" galvenās LMT skatuves kā repera Ozola bekvokālistei, uzstājāmies arī koncerttūrē dažādās Latvijas pilsētās, tostarp, Rīgā koncertzālē "Palladium". Esmu viena no galvenās lomas atveidotājām muzikālajā izrādē "Daniela noslēpumi". Dziedātājs Normunds Rutulis mani bija uzaicinājis kā īpašo viešņu viņa minitūres ietvaros. 2017. gada vasaras sākumā nodevu klausītājiem savu pirmo solodziesmu "Goodnight". Pagājušajā "Supernovā" kopā ar grupu "My Radiant You" cīnījāmies par uzvaru, lai pārstāvētu Latviju Eirovīzijā. Tas deva iespēju izbaudīt Latvijas Televīzijas skatuvi un tās īpašo atmosfēru, lai vēlētos tur atgriezties. Kā soliste."

Facebook: https://www.facebook.com/montaCaraway/

Instagram: https://www.instagram.com/moouuntii/

Youtube: https://m.youtube.com/channel/UCf7x8OT7jb43TxA8_fzV3-g

Twitter: https://mobile.twitter.com/MontaCaraway

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti