Mionia - «Supernova 2018» dalībniece

Konkursā "Supernova 2018" ar dziesmu «You» piedalās izpildītāja Mionia. Mūzika: Maija Līcīte, vārdi: Maija Līcīte, aranžija: Arturs Burke.

Par dziesmu:

Dziesma “You” ir stāsts par spēcīgu mīlestību. Par to, kad kāds negaidīti satikts cilvēks pēkšņi šķiet tik tuvs un pazīstams, bet dažādu apstākļu dēļ nav iespējams būt kopā. Tā ir mācība mīlēt bez pieķeršanās, bez nosacījuma; pieņemt šo scenāriju bez aizvainojuma pret dzīvi, sevi un otru. Tai pat laikā šī mīlestība ir kā lapa, kas baiļu dēļ tiek norauta no koka ar varu, nesagaidot dabisko ceļu, rudeni.

Par izpildītāju:

MIONIA (Maija Līcīte) ir mūziķe, kas komponē un arī izpilda savas dziesmas. Augusi mākslinieku ģimenē Kuldīgā, skolu apguvusi mājmācībā un no sešu gadu vecuma mācījusies klavierspēli. Četrus gadus strādājusi par modeli ārzemēs, pēc atgriešanās Latvijā ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā. Audzina dēlu Fridrihu. Kopš 2010. gada nopietni pievērsusies mūzikai. Šobrīd komponē dziesmas klavierēm un balsij.

Spēlējusi dažādos festivālos Latvijā un ārzemēs (Positivus, Zemlika, Ezera Skaņas, Red Bull Music Academy Vīnē, Casa da Musica, Porto, LRP Ņujorkā u.c.). 2015.-2016. gadā iesildījusi pianistu Lubomiru Meļņiku (Lubomyr Melnyk) Eiropas tūrē. Komponējusi mūziku žurnāla "Rīgas Laiks" kinožurnāliem, kā arī Ivo Brieža filmai "Filma". Patreiz sadarbojas ar savu aģentu Danillo Pelegrinelli (shaktimusic.ch), kā arī strāda pie dziesmu aranžijām ar diviem stīgu ansambļiem Rīgā un Londonā.

FACEBOOK https://www.facebook.com/mioniamusic/

INSTAGRAM https://www.instagram.com/miomionia/?hl=en

YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCaR-XULsytAztkS-EvIDJzA?view_as=subscriber

MĀJAS LAPA https://www.mionia.com/

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti