Markus Riva - «Supernova 2018» dalībnieks

Ar dziesmu “This Time” konkursā "Supernova 2018" piedalās Markus Riva. Dziesmas autori: Markus Riva, Kaspars Ansons, Edgars Krastiņš, Quincy Thompson

Markus Riva – mūziķis un dziesmu autors, kas radījis vairākas dziesmas "Supernovas" un Eirovīzijas konkursiem, sev un citiem mūziķiem. Aktīvi raksta un producē mūziku angļu, latviešu un krievu valodās. Izdevis četrus solo albumus un daudzus radio signlus.

Kaspars Ansons - mūzikas producents un dziesmu autors. Sadarbojies ar lielu daļu latviešu slavenākajiem mūziķiem. Kaspara aranžētās dziesmas ir trīs reizes pārstāvējušas Latviju Eirovīzijas finālā.

Edgars Krastiņš - mūzikas producents, autors un izdevējs no Jelgavas, sadarbojies ar vairākiem ārzemju autoriem un izpildītājiem. Veidojis skaņas celiņus arī vairākiem ASV TV šoviem.

Quincy Thompson - mūzikas autors un izpildītājs, dzimis Dalasā, Teksasas štatā, ASV. Quincy ar mūziku sācis nodarboties divpadsmit gadu vecumā. Iesildījis tādus māksliniekus kā Jagged Edga un Miguel.

 

IZPILDĪTĀJS

Markus Riva ir Latvijā, Krievijā un NVS valstīs populārs dziedātājs, dziesmu autors un producents, DJ, TV šovu un pasākumu vadītājs. 2014. gada nogalē, izturot vairāk kā 10 000 dalībnieku konkurenci, Markus veiksmīgi kļuva par vienu no superfinālistiem TV šovā “Gribu pie Meladzes“. Vairākas reizes piedalījies LTV konkursā „Supernova“ un Latvijas Eirovīzijas atlasēs. 2017.gadā ir bijis reklāmas seja tādiem pasaulē zināmiem zīmoliem kā "HUAWEI mobile", "Coca Cola". Šobrīd aktīvi strādā pie dziesmu izdošanas latviešu, angļu, krievu un ukraiņu valodās. Markus Riva mūzikas video tiek iekļauti rotācijās lielākajos Ukrainas un Krievijas TV kanālos, tostarp "MTV Russia".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti