Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds II

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds

Mājdzīvnieki iekaro sociālos tīklos – Latvijas populārākajam kaķu pārim 25 000 sekotāju

Sociālajos tīklos viena no aktuālākajām tēmām, ko apspriest ar citiem, ir kaķi un suņi. Tā ir tik aktuāla, ka mīluļu saimnieki nolēmuši tiem radīt pašiem savu virtuālo identitāti. Latvijas populārākajam kaķu pārim ir jau 25 000 sekotāju.

Vēlmi veidot virtuālos profilus dzīvniekiem sociālo mediju eksperts Vilhelms Meisters skaidro ar lielu mīlestību pret mājas mīluli.

Pīters Pens ir suns no Latgales, un viņa ikdienas gaitām sociālajā tīklā “Facebook” seko vairāki desmiti cilvēku, lielākoties Laimas un Kalvja draugi. Pīters ir ļoti sabiedrisks un ir gatavs mesties jebkurā piedzīvojumā.

Gan Laima, gan Kalvis ir ļoti radošas personības, un tāds nenoliedzami ir arī Pīters. Būt par modeli viņam nesagādā problēmas.

Montai ideja par “Instagram” profilu kaķim seram Rodžeram radās pavisam nesen. Meitene uzskata, ka patlaban vairāk nekā jebkad cilvēkiem vajadzīgs miers un mīļums, un kas gan to var labāk sniegt, kā mazs pūkains minka.

Vislabākās bildes, kuras tiek izliktas arī publiskai apskatei, top tad, kad sers Rodžers ir paēdis. Tad viņam ir vislabākā oma un vēlme pozēt. Kaķis ir tik mūsdienīgs, ka pat apguvis videozvanu.

Savukārt Kaspara mīluļi – skotu stāvausu kaķu meitene Sansa un puika Artū Dītū – soctīklos nav nekādi iesācēji. Abiem pūkaiņiem instagramā seko teju jau 25 tūkstoši sekotāju. Abi minkas ir Latvijā populārākie sociālo tīklu lietotāji.

Kaspars novērojis, ka populārākās ir tās bildes, kuras ir labā kvalitātē un ar kādu odziņu. Tomēr, lai sekotāju uzmanība neatslābtu, nepārtraukti jāseko līdzi pasaules tendencēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti