Panorāma

«Prezidenta runa» Dailes teātrī

Panorāma

Zirgi un brieži Rīgas Zoo

Vecgada vakars ar LTV

LTV Vecgada balles aizkulisēs Niks Matvejevs novēl dolāru uzbrukumu

LTV koncertstudijā tiek uzstādītas kameras, sagatavotas dekorācijas un gaismas. Drīz sāksies Vecgada koncerta ieraksts. Nepilnās trīs koncerta stundās skanēs gandrīz 30 dziesmas, būs joki, stāsti par vēsturi un, protams, daudz vēlējumu. Starp tiem arī dziedātāja Nika Matvejeva dolāru uzbrukuma novēlējums...

Dziedātāji vēl bez spožiem kostīmiem un daži pat ar matu ruļļiem, jo tas ir tikai mēģinājums. Dziesmas, kuras dzirdēsim svētku koncertā – ir izvēlējušies Latvijas Televīzijas skatītāji, jo koncerts būs veltījums Latvijas televīzijai. Nākamgad novembrī LTV svinēs 60.dzimšanas dienu. Svētku koncertā viesiem un dziedātājiem būs iespēja iziet cauri visiem 60 gadiem.

„Mums būs seši desmitgades, kur katrā būs intervijas ar cilvēkiem, kuri toreiz ir dzīvojuši, vai šeit strādājuši, un būs dziesmas no attiecīgajiem laikiem. Būs dziesmas, ko daudzi ir aizmirsuši," uzsver LTV Vecgada programmas režisors Arvīds Babris.

Kamēr studija tiek gatavota, tikmēr gaiteņos un grimētavā jau pulcējas viesi – policisti un ugunsdzēsēji, politiķi un uzņēmēji, žurnālisti un kultūras nozares pārstāvji.

Man gribas no savas sirds, lai nekad nenotiek traģēdijas Rīgā un Latvijā. Lai mums ir mierīga, skaista, saplānota ar tādiem patīkamiem pārsteigumiem, ar labiem darbiem, ar jaukiem cilvēkiem, lai cilvēki var atļauties daudz vairāk nekā šodien," novēl operdīva Inese Galante.

Nepilnās trīs stundās skanēs gandrīz 30 dziesmas, būs joki, stāsti par vēsturi un, protams, daudz vēlējumu.

Mums bija ļoti neaizmirstama vasara, bet mums bija ļoti skumjš rudens. Un es jums visiem novēlu ļoti laimīgu ziemu," novēl dziedātāja Olga Rajecka.

"Man gribas uzrunāt katru cilvēku un vēlēt sapņu un domu piepildījumu," – tā Igo.

"Es vasarā biju Ukrainā, un tur labs Odesas izteiciens. Lai nākamgad jums visiem dolāri uzbruktu!" smej Niks Matvejevs.

Ja vēlaties sagaidīt 2014.gadu kopā ar Olgu Rajecku, Igo, grupu "Jumprava", Žoržu Siksnu un citiem pazīstamiem un iemīļotiem mūziķiem, tad Vecgada vakarā pēc „Panorāmas" noteikti neizslēdziet Latvijas Televīziju. Dažas stundas pirms pusnakts svētku ballē skanēs pēdējo 60 gadu labākās latviešu dziesmas, jo šajos svētkos ne tikai sagaidīs Jauno gadu, bet arī sāks gatavoties Latvijas Televīzijas 60. dzimšanas dienai, ko LTV svinēs nākamgad.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt