LTV ēterā - konkursa «Supernova» jaunās sezonas ievadraidījums

Svētdien, 24.janvārī, plkst. 21.25, ievadraidījumā atskatoties uz iepriekšējos gados paveikto un šogad paveicamo, Latvijas Televīzijā (LTV) tiks dots starts LTV autoru un izpildītāju konkursam "Supernova 2016".

Aizvadītā gada 27.novembrī Guntars Račs, Intars Busulis, Daumants Kalniņš un DJ Rudd pēc rūpīgas dziesmu un izpildītāju izvērtēšanas klātienē satika un noklausījās 31 no 88 pieteikumus iesniegušajiem izpildītājiem. Kā veicās izpildītāju atlases žūrijai un kādas pārdomas tai raisīja šī gada dalībnieku pieteikumi, to varēs uzzināt "Supernovas" ievadraidījumā. Tāpat varēs uzzināt žūrijas ieteikumus jaunās sezonas dalībniekiem vēl veiksmīgākam startam konkursā, kā arī mēģināt noformulēt, kas īsti ir tas, ko dziesmās un to izpildītājos meklējam šogad.

Taču galvenā intriga - tie 20 solisti un mūziķu apvienības, kas uzstāsies uz lielās konkursa "Supernova 2016" skatuves un cīnīsies par žūrijas un skatītāju labvēlību, tiks paturēti noslēpumā vēl nedēļu. Viņu vārdi pirmo reizi publiski izskanēs LTV1 ēterā 31.janvārī plkst. 21.25 "Supernova 2016" otrajā raidījumā.

Žūrijas izvēlētajiem 20 dalībniekiem LTV1 tiešraidēs 7., 14., 21. un 28.februārī būs jāpierāda savas dziesmas hīta potenciāls, vokālās spējas un skatuves harisma. Tiešraižu vadītāji, tāpat kā konkursa pirmajā sezonā, būs televīzijas raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga un radio Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš. Atlases tiešraidēs un pusfinālā dziesmas un izpildītājus vērtēs gan žūrija, gan skatītāji, taču finālā uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Konkursa "Supernova" mērķis ir atrast dziesmu ar hīta potenciālu Latvijā un ārpus tās, kā arī izpildītāju, kurš šo dziesmu pilnvērtīgi un pareizi izmantos un kuram konkurss kalpos kā atspēriens tālākai darbībai. Konkursa uzvarētājam tiks dota iespēja pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā "Eirovīzija", kas šogad norisināsies Zviedrijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti