Līvānos festivālā «Latvijas goda aplis» piedāvā iepazīt vietējos amatniekus, zemniekus, ražotājus

Par godu Latvijas simtgadei visa gada garumā festivāls “Latvijas goda aplis” katru nedēļas nogali norisinās citā novadā. Šajās brīvdienās “Latvijas Goda Aplis” viesosies Līvānos.

Sestdien, 10.martā, visas dienas garumā interesenti aicināti apmeklēt Latgales mākslas un amatniecības centru un Līvānu stikla muzeju, piedalīties foto orientēšanās "Labi sēžam" visai ģimenei Līvānu pilsētā pa tematiskajiem soliņiem. Tāpat norisināsies diskusija “Kur augt? Līvānu novads nākamajā Latvijas simtgadē”.

Līvānu pašvaldības pārstāve Ginta KraukleKarina Važnaja

“Varēs iepazīties ar to bagātību, ko piedāvā mūsu amatnieki, zemnieki, ražotāji, jo šajā dienā notiks arī izstāde Māras istaba. To pavadīs arī četru paaudžu Līvānu novada folkloristi, kuri sniegs ieskatu tieši Līvānu un Līvānu novada raksturīgajos tautas dziedājumos.

Sestdienas vakarā mēs visus aicinām uz mūsu novada “gaismas pili”. Tas būs vesels stāsts izstāstīts septiņu bērnu un jauniešu balsīm. Septiņi stāsti, septiņas krāsas, septiņas dienas uz Līvānu centrālās bibliotēkas fasādes. Un šī pasākuma noslēgumā iedzīvotāji vienosies arī zibakcijā ar lukturīšiem un mobilajiem telefoniem,” par svētku programmas turpinājumu plašāk stāsta Līvānu pašvaldības pārstāve Ginta Kraukle.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti