Liepājā notiks astotais Starptautiskais ielu teātra festivāls

Liepājā, Rožu laukumā 1. un 2.augustā norisināsies astotais Starptautiskais ielu teātra festivāls "Zeme. Debess. Jūra. 2014".

Pasākuma atklāšanā 1.augusta vakarā piedalīsies mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Austrālijas, Itālijas un Šveices. Festivāla pirmo dienu noslēgs uguns šova trupa no Lietuvas "Uguns valdnieki" ("Ugnies valdovai"). Trupa apvieno dažādu žanru profesionālus dejotājus, horeogrāfus, vingrošanas un aerobikas meistarus, kvalificētus pirotehniķus. Lietuviešu uguns šovā "Kvēlojošā klasika", ko pavada instrumentālā klasiskā mūzika, skatāmi žonglēšanas triki, netradicionāli horeogrāfiski risinājumi, uguns un pirotehnikas efekti, faķīru rīki (nūjas, vēdekļi), degoši kubi, zvaigznes un dzirksteļu lietus.

2.augustā festivāla programmā uzstāsies mākslinieki no Itālijas, tai skaitā ielu mākslinieku duets "I 4 Elementi", kuri ritmiskas mūzikas pavadībā žonglē ar lāpām un veido divus metrus lielus ziepju burbuļus. Festivāla apmeklētājus izklaidēs komiķis "Otto il Bassotto", ielu mākslinieks "Mc Fois", kurš demonstrēs baletu un iesaistīs skatītājus, bet klauns un humorists "Dan le Man" no Austrālijas savā izrādē ar muti žonglēs ping - pong bumbiņas. Festivālā darbosies arī radošās darbnīcas bērniem.

Starptautiskā ielu teātra festivāla pasākumi ir pieejami bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti