Latviju Eirovīzijā pārstāvēs Aminata

Svētdienas, 22.februāra, vakarā noskaidrots Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu un izpildītāju konkursa "Supernova 2015" uzvarētājs - Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā šogad pārstāvēs Aminata ar dziesmu "Love Injected".

Par uzvaru konkursā "Supernova 2015" un iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies Austrijā, Vīnē, finālā sacentās četri dalībnieki - Aminata, Mntha, Markus Riva un "ElektroFolk".

"Supernovas" finālā otrajā vietā ierindojās Markus Rīva ar dziesmu "Take me Down".

 

Trešajā vieta ierindojās grupa "ElektroFolk" ar dziesmu "Sundance".

Ceturtā skatītāju balsojumā bija Mntha ar dziesmu "Nefelibata".

Aminata pēc rezultātu paziņošanas atzina, ka pārstāvēt Latviju Eirovīzijā ir liels gods.

„Es darīšu visu, ko varēšu,” viņa piebilda.

Otrajā vietā palikušies Markus Riva viņai novēlēja veiksmi Vīnē, bet "ElektroFolk" viņai novēlēja "pārņemt ar savu maģiju un enerģiju visu Eiropas skatītāju sirdis un prātus".

"Supernovas" atlasēs un pusfinālā par dziesmām un izpildītājiem balsoja gan žūrija, gan skatītāji. Savukārt finālā uzvarētājs tika noteikts tikai skatītāju vērtējumā.

Jau vēstīts, ka šogad pirmo reizi LTV rīko dziesmu un izpildītāju konkursu "Supernova", kura mērķis ir atrast hītu un harismātisku izpildītāju, kuram konkurss kļūtu par atspēriena platforma tālākam darbam. Dalību konkursā uzsāka 20 dziesmas un izpildītāji, no kuriem līdz finālam nokļuva četri.

Šogad Eirovīzijā Latvija piedalīsies otrajā pusfinālā 21.maijā kopā ar tādām valstīm kā Īrija, Lietuva, Polija, Zviedrija un citām. Pirmais pusfināls notiks 19.maijā, savukārt Eirovīzijas fināls norisināsies 23.maijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti