Latvija triumfē Eirovīzijas fanu balsojumā; «Supernova» atzīta par labāko nacionālo finālu

Starptautiskajā Eirovīzijas fanu mājaslapā aizvadīts dziesmu konkursa cienītāju balsojums "Chat Awards 2015" par šī gada iemīļotākajiem priekšnesumiem dažādās kategorijās. No deviņām fanu izvirzītajām nominācijām Latvija ieguvusi sešas.

"Šī atzinība ir ļoti patīkams pārsteigums, vēl jo vairāk tāpēc, ka balsojumā piedalās skatītāji visā pasaulē, kuri seko līdzi Eirovīzijai un tās nacionālajām atlasēm. Ļoti liels gandarījums, ka mēs varam Eirovīzijas fanu sirdīs konkurēt ar televīzijas lielvalstīm un nesalīdzināmi lielākiem šovu budžetiem. "Supernova 2015" veiksme ir pilnīgi pašaizliedzīgas komandas darba rezultāts un vēlme tiekties uz izcilību. Ja komandā tā visiem piemīt vienādā daudzumā, nekas nav neiespējams," saka "Supernova" producente Ilze Jansone.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fani Latvijas pārstāvi Aminatu Savadogo atzinuši par 2015.gada starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa labāko solo izpildītāju, dziesmu "Love Injected" - par labāko dziesmu, savukārt mākslinieces Līgas Bangas veidoto sarkano kleitu, ar kuru viņa kāpa uz lielās skatuves Vīnē, par labāko skatuves tērpu.

Latvijas Televīzijas rīkotais autoru un izpildītāju konkurss "Supernova 2015" tika atzīts par labāko nacionālās atlases finālu, bet Rīgas Bebrs, kurš izklaidēja skatītājus nacionālās atlases laikā un reklāmas pauzēs internetā bija redzams skatītājiem visā pasaulē, tika atzīts par Eirovīzijas sociālo tīklu gada kultu. Jau pēc "Supernova 2015" fināla Rīgas Bebra fani sociālo tīklu vidē pieprasīja, lai tieši Rīgas Bebrs paziņo Latvijas punktus lielajā Eirovīzijas finālā.

Paralēli šim balsojumam notika arī dziesmu medības "SongHunt 2015", kurās tika meklēta labākā nacionālo atlašu dziesma. Par pirmās vietas ieguvēju kļuva "Supernovas 2015" viena no fināldziesmām - Mntha izpildītā "Nefelibata".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti