Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Latvija iesildās Eirovīzijai

Latvija iesildās Eirovīzijai

Rīgā ieradušies astoņu valstu Eirovīzijas finālisti, kuriem pievienojies arī Latvijas atlasē izraudzītais Justs. Viņi visi sestdien vakarā uzstājas Eirovīzijas ieskaņas ballītē Spīķeru koncertzālē. 

Daudzi ar savām dziesmām vēlas nodot kādu vēstījumu – vai nu par cilvēku līdztiesību, par motivācijas spēku dzīvē, vai nosoda vardarbību pret sievieti. Visi skatās uz Eirovīziju kā iespēju izlauzties plašākos ūdeņos.

Maltas pārstāve Eirovīzijā Ira Losko ir priecīga sastapt citus māksliniekus, kuri arī ir šī ceļa sākumā – tik brīnišķīgus un talantīgus. "Mēs visi ceram tikt cauri pusfinālam, kas laikam ir bailīgākā sadaļa," viņa teica.

Savukārt Igaunijas pārstāvis Eirovīzijā Juri Potsmans pastāstīja, ka viņam šī ir karjerā pirmā Eirovīzija, pirmā ieskaņas ballīte, tāpēc viņš ir patīkami satraukts – tā ir lieliska pieredze jaunam māksliniekam.

Arī ar lielo mediju interesi dalībniekiem jāaprod, jo maija vidū Eirovīzijas finālā Zviedrijā žurnālistu būs vēl daudz vairāk. Latvijas pārstāvim Justam iznāciens būs Eirovīzijas otrajā pusfinālā – 12.maijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti