«Klang!» izziņo pilnu festivāla programmu

Organizatori izziņojuši ceturtā rokfestivāla "Klang!" pilnu programmu. Festivāla galvenie muzikālie viesi būs somu melodic death metal apvienība "Insomnium" un leģendāro "AC/DC" iespaidīgākā lietuviešu versija "AC/DC Tribute.lt".

Uz "Radio SWH Rock" un "Jack Daniel's" skatuvēm šogad festivālā būs dzirdamas arī apvienības "Pienvedēja piedzīvojumi", "The Factor", "Preternatural", "Deodium", "Velnezers", "Chained Bride", "Morālā Ateja", "Tanku Dūre", "Inokentijs Mārpls", "HARTA", "Laime Pilnīga", "Rūsa", "Art of Keeping Secrets", "Omert?", "Bloody Heels" un citi.

Šogad "Klang!" programmu īpašu padarīs teātra izrāde pēc Jāņa Joņeva augsti novērtētā un apbalvotā romāna "Jelgava 94" motīviem, kuru būs iespējams redzēt festivāla otrajā dienā (23.jūlijā). Dramatizējums savu pirmizrādi piedzīvoja 5.decembrī Jelgavā un ir ļoti precīzs, daudzslāņains materiāls gan savas sulīgās valodas, gan laikmeta attēlojuma dēļ. Centrālā varoņa ikdiena saistīta ar mītiem un stereotipiem apaugušo smagā metāla kultūru. Izrāde ir mēģinājums atklāt metāla mūzikas dziļo un daudzšķautņaino dabu, ko uzņēmusies atspoguļot jaunās raudzes grupa no Jelgavas - "Darrva".

Trīs gadu laikā festivāls paspējis radīt tādas vērtības kā "Klang Pazemes Balva" (tiek pasniegta publikas aptaujā noteiktam cilvēkam par mūža ieguldījumu Latvijas alternatīvās kultūras attīstības veicināšanā) un sadarbībā ar Valmiermuižas alus darītavu brūvētais "Klang" alus, kurš šogad būs pieejams ne tikai festivālā, bet jau ir nopērkams Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā, Valmiermuižas klētī līdzās alusdarītavai.

Rokfestivāls "Klang!" Ķekavas pagasta "Vidusklaņģos" pirmo reizi notika 2013.gadā, kad divi mūzikas entuziasti Edijs Rudzis un Edgars Rakovskis nolēma iedibināt jaunu rokmūzikas tradīciju Latvijā. Festivāls šogad norisināsies 22. un 23. jūlijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti