Katrīna Gupalo un «The Black Birds» - «Supernova 2018» dalībnieki

Ar dziesmu “Intoxicating Caramel” konkursā "Supernova 2018" piedalās Katrīna Gupalo un "The Black Birds". Dziesmas autore: Katrīna Gupalo.

Par dziesmu

Katrīna Gupalo raksta: "Tiklīdz apreibinošā karamele jeb "Intoxicating Caramel" tika sakomponēta, uzreiz bija skaidrs - tā ir īstā! Dziesma ir par iemīlēšanās trakumu, kad pēc viena skūpsta saprāts kļūst miglains, debesis šķeļ liesmojošas komētas un mīļotā vārdi kūst ausīs kā karamele ... Skanot "Intoxicating Caramel", visa Eiropa izjutīs spēcīgāko un fantastiskāko sajūtu - iemīlēšanos. Īsta mūzika uz īstiem instrumentiem, dzīvi ritmi un spontāni pagriezieni."

Par izpildītāju

Katrīna Gupalo ir viena no neordinārākajām latviešu mūziķēm - spēcīga un sensuāla balss tembra īpašniece, komponiste, virtuoza pianiste, mūzikas izrāžu veidotāja, producente un aktrise. Studējusi Rietumu Mūzikas akadēmijā Kalifornijā (ASV) un Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā (Apvienotā Karaliste), guvusi atzinību dažādos starptautiskos konkursos, t.sk. Parīzē, Londonā, Maskavā un ASV. Koncertaģentūras „Aira Laiviņa Artists” dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja. Idejas un režijas autore izrādēs „100 gadi ar Piafu” (2015) un „Pēc pusnakts / After Midnight” (2016), kas notikušas vairāk nekā 20 koncertzālēs Latvijas pilsētās. „Pēc pusnakts / After Midnight” guvusi augstu britu kritikas novērtējumu Londonas „Camden Fringe” festivālā.

Vairāk informācijas: www.katrinagupalo.com

https://open.spotify.com/artist/5I1FLdaKJYGf8OBqRQ8WEU

https://www.facebook.com/katrinagupalomusic/

https://www.instagram.com/katrinagupalomusic/

https://www.youtube.com/channel/UCBxnrhJTUJn8NnsW6EUbLsQ

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti