«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieks – Linards Dubanis

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki.  

Skatītāji katru svētdienu līdz 24.aprīlīm raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mediju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Šoreiz kopā ar Pukšu dzied Linards Dubanis no Ķekavas. Viņam aprīlī palika septiņi gadi, bet par mūziku viņš interesējas jau no divu gadu vecuma. Kopš četru gadu vecuma apmeklē Rīgas Doma kora skolas sagatavošanas klasi.

Linards dejo tautu deju kolektīvā “Ķekaviņa” un kopā ar dejotājiem  kā laureāti  piedalījās Skolēnu dziesmu un deju svētkos pagājušajā vasarā. Kā jau visiem puikām, Linardam patīk mašīnas un lego – viss, ko var salikt, izjaukt un radīt no jauna.


Linards dzied “Prusakpolku” ( A. Militiņš / I. Zandere).   

 

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti