«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki - mazie «Brīnumiņi»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātājs, dziedātāja vai ansamlis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija popgrupas "Brīnumiņš" pirmo un otro klašu bērni, kuri dziedāja latviešu tautas dziesmu "Divi gaiļi". Mazo "Brīnumiņu" skolotāja ir Ilze Dūzele.

Popgrupas "Brīnumiņš" bērni par sevi saka: "Mums patīk dziedāt. Skolotāja Ilze nodarbības beigās spēlē ar mums spēli "Akmentiņ, lec laukā!", un tad akmentiņu vietā ir mazi saldumiņi. Skolotāja reizēm ļauj mums skriet un dauzīties, bet koncertos vienmēr jāuzvedas labi, nedrīkst nekur pēkšņi pazust vai skaļi sarunāties. Mums patīk dziedāt "Brīnumiņā"."

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mēdiju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti