«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki - grupiņa «Mazuļi»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātājs, dziedātāja vai ansamblis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija studijas "Rasa" grupiņa "Mazuļi", kas dziedāja dziesmu "Mēs mazi zaķīši" (V.Siliņa / I.Priedīte). "Mazuļu" skolotāja ir Sindija Tropa.

"Mazuļi" ir studijas "Rasa" jaunākā grupa. Dziedātājiem ir divi līdz četri gadi un viņi dzied pirmo gadu. Līdz ar to katrs koncerts un pasākums ar viņu piedalīšanos ir liels piedzīvojums.

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mediju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti