«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki - grupa «Tev un man»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātājs, dziedātāja vai ansamlis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija grupa "Tev un man" ar latviešu tautas dziesmu "Kas kaitēja nedzīvot". Grupas skolotāja ir Igeta Gaiķe.

Studijas "Tev un man" jaunākajā grupā ir dziedātāji vecumā no sešiem līdz astoņiem gadiem, grupai jau ir laba skatuves pieredze. Bērni piedalās konkursos, festivālos, sniedz koncertus, piedalās labdarības pasākumos. Grupa 2014. un 2015.gadā iekļuvusi Latvijas Televīzijas konkursa "Balss pavēlnieks" finālā.

Bērni iedziedājuši vairākas dziesmas albumā "Igetas dziesmas", kas 2015.gadā tika nominēts "Zelta mikrofonam". Sadarbojušies ar grupu "Iļģi", mūziķiem Ilzi Grunti, Andri Grunti, Uģi Vītiņu, Arnoldu Kārkli projektā "Ar mīļumu", piedalījušies Jāņa Paukštello koncertprogrammā "Vidū pašai dzīvībai". Pašreiz gatavojas studijas "Tev un man" 20.dzimšanas dienas koncertiem 2106.gada nogalē.

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mediju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti