«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki - grupa «Nacionālie varoņi»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātājs, dziedātāja vai ansamlis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija grupa "Nacionālie varoņi", kas izpildīja dziesmu "Dzeltenās kurpes" (Uldis Marhilēvičs/Kaspars Dimiters). Grupas skolotāja ir Igeta Gaiķe.

Vokālās studijas "Tev un man" puišu grupa "Nacionālie varoņi" ir atraktīvi, aizrautīgi puiši, kas lieliski izjūt skatuvi un darbojas kā mazi aktieri. Tikko notikušajā konkursā "Nāc sadziedāt!" lielā konkurencē ieguvuši pirmo vietu, piedalījušies Latvijas šlāgeraptaujas lielajā finālkoncertā Ventspilī, priecējuši klausītājus uz dažādām skatuvēm.

2015.gada janvārī grupa kā viesi uzstājās Latvijas Televīzijas raidījumā "Latvijas šlāgeraptauja", kurā kā ūsaini onkuļi dziedāja dziesmu "Trīs runči". Pēc šīs uzstāšanās puišus ievēroja dzejniece Leontīne Apšeniece, studijas vadītājai Igetai Gaiķei piedāvājot radīt mūziku viņas dzejoļu grāmatiņai "Puika un Niķis". Grāmata un trīs Niķa dziesmas tika prezentētas Ķīpsalas hallē Grāmatu svētkos. Pašreiz top dziesmu cikls "Puika un Niķis", kas 2016.gada nogalē tiks izrādīts studijas "Tev un man" 20 gadu jubilejas koncertos sešās Latvijas koncertzālēs.

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mediju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti