«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki - grupa «Kripatiņas»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātajs, dziedātāja vai ansamlis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija mākslu skolas "Baltais flīģelis" vokālās studijas "Siguldiņa" grupa "Kripatiņas", kas skolotājas Elīnas Gruzniņas vadībā izpildīja Didža Rijnieka dziesmu "Putnubiedēklis".

"Kripatiņas" ir piecus un sešus gadus vecas muzikālas un atraktīvas meitenes, kurām patīk dziedāt, dejot, zīmēt, slēpot, spēlēt vijoli un atrasties prožektoru gaismā uz skatuves. Daudzas no meitenēm veiksmīgi piedalījušās konkursā "Cālis 2015".

Šobrīd meitenes intensīvi gatavojas konkursam "Nāc sadziedāt!", kā arī ansambļu sadziedāšanās svētkiem "Mēs dziedam Siguldai".

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mēdiju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti