«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki - grupa «Dzintariņi»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātajs, dziedātāja vai ansamlis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija grupa "Dzintariņi" no studijas "Rasa". Viņi skolotājas Sindijas Tropas uzraudzībā apguvuši dziesmu "Pulkstentiņš" ( Dace Robule/ Dace Robule).

Grupā "Dzintariņi" dzied meitenes vecumā no septiņiem līdz deviņiem gadiem. Viņas visas ir kā mazas dzirkstelītes - jautras, krāsainas un draiskulīgas.

Grupa piedalās daudzos konkursos un koncertos. Viņas visas kopā vieno mūzika. Katra dziesma viņu izpildījumā ir kā mazs stāsts, ko var izstāstīt arī klausītājiem, kopā dziedot.

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mēdiju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi. 

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti