«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki - grupa «Brīnumiņš»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātajs, dziedātāja vai ansamlis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija popgrupa "Brīnumiņš" (lielā grupa), kas dziedāja dziesmu "Sniega pika" (A.Rezevska/E.Gulbe). Jauno dziedātāju skolotāja ir Ilze Dūzele.

"Brīnumiņa" dalībnieki stāsta: "Esam bērnu popgrupas "Brīnumiņš" 3.-4.klašu bērni. Visi mācāmies Rīgas Imantas vidusskolā. Daži no mums dzied "Brīnumiņā" jau no piecu gadu vecuma. Dziedāt "Brīnumiņā" ir aizraujoši, jo mēs koncertējam dažādās vietās, apgūstam skatuves režiju un nodarbībās spēlējam spēles. Ziemassvētku laikā mēs visi kopā sagaidām Ziemassvētku rūķīti, sniedzam mazu koncertiņu un saņemam pārsteiguma dāvaniņas. Maija beigās koncertējam laukos un pēc tam rīkojam pikniku brīvā dabā. Skolotāja Ilze reizēm mūs sarāj, bet visus mūs ļoti mīl. Ir jauki dziedāt "Brīnumiņā"!"

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mēdiju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti