«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieces - ansamblis «Rakari»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātājs, dziedātāja vai ansamlis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija ansamblis "Rakari" no Ādažiem, izpildot dziesmu "Mini kleitiņa" (Ž.Jansone/Ž.Jansone). "Rakaru" skolotāja ir Žanete Jansone.

"Rakaru" meitenes kopā dzied jau piekto gadu. Meitenes ir smaidīgas, kustīgas un dzīvespriecīgas, pa šo laiku ļoti sadraudzējušās. Lai arī meitenēm ir tikai septiņi un astoņi gadi, viņas paspējušas piedalīties gan "Balss pavēlniekā", gan daudzos koncertos un konkursos Latvijā un Lietuvā. Izdots arī savs pirmais disks "Rakaru raibumiņi". Savos koncertos meitenes sevi piesaka tā - "Ko dara "Rakari"? Dzied un dejo, dzied un smejas, dzied un atpūšas, dzied un sporto, jo "Rakariem" bijušas arī savas "Rakaru" sporta spēles. Kādi ir "Rakari"? Tievi, gari, īsi, jautri, nebēdnīgi, krāsaini, smaidīgi, dzīvespriecīgi un ļoti dziedoši".

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mediju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti