«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībniece Lenija

LTV bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

 

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātajs vai dziedātāja. Šoreiz pie Pukša ciemos bija Lenija Paupere ( 6 gadi).

Lenija dzied dziesmu “Veltījums mīlestībai” ( M. Brauns / M. Zālīte)  Lenijai patīk solo dziedāšana, tāpēc viņa nav pievienojusies kādam ansamblim vai grupai. Viņas aizraušanās ir zirgi, un viņa apmeklē jāšanas treniņus. Lenijas sapnis ir saimniekot vecvecāku lauku mājās, kur viņai būs zirgu stallis ar 100 zirgiem.

“Kas te? Es te!” izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs LTV žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā “Kas te? Es te!” varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mēdiju portālā lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, 10 labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi “Kas te? Es te!” draugi. 

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti