«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībniece - Lauma Priedīte

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu.

Katru nedēļu raidījumā ciemosies kāds dziedātājs, dziedātāja vai ansamlis. Šoreiz pie Pukša ciemos bija Lauma Priedīte ar dziesmu "Mana skaistā lelle" (A.Karps/A.Karps). Mazās dziedātājas skolotāja ir Gunta Stade.

Laumai ir četri gadi un viņa jau otro gadu dzied popgrupā "Little Poppy". Viņa ir jautra un dzīvespriecīga meitene, vienmēr labā garastāvoklī, runīga un viņai par jebkuru lietu ir savs viedoklis. Ar dziesmu "Man skaistā lelle" pagājušajā gadā jau pabija konkursā Lietuvā. Mājās viņas mīļākā lelle ir Pepija, kurai arī ir četri gadi. Nākotnē Laumiņa būs daktere, kura pēc vajadzības varēs arī kaut ko skaistu nodziedāt.

"Kas te? Es te!" izsludina Pukša dziedāšanas svētkus Latvijas Televīzijā maija mēnesī. Ja arī tu vēlies kļūt par svētku dalībnieku, vispirms tev ir jāaizpilda anketa un jāpiesakās dziedāt kopā ar Pukšu. Labākos pieteikumus atlasīs Latvijas Televīzijas žūrija.

Savukārt skatītāji katru svētdienu raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mediju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti