Kannās parāda jauno «Zvaigžņu karu» filmu

Kannu kinofestivālā parādīta jaunā "Zvaigžņu karu" filma «Solo: Zvaigžņu karu stāsts» (Solo: A Star Wars Story). Veidotāji seansu Kannās nodēvēja par lielisku iespēju popularizēt jaunās kosmiskās sāgas sēriju pasaulē. 

"Tas bija sprādziens, un tas bija lieliski. Auditorija bija noskaņota labvēlīgi un vērīgi sekoja notikumiem. Neviens nepiecēlās kājās un nepameta seansu. Viņi iesaistījās ... un aplausi beigās mūs priecēja. Kannas ir lieliska vieta, lai popularizētu lenti un iepazīstinātu ar to visu pasauli," sacīja režisors Rons Hovards.

Lentes veidotāji informē, ka tajā atainota iepriekšējās filmās iepazītā pilota, pārgalvja un slavenā kontrabandista Hana Solo jaunība. Tās uzņemšana sākās pagājušā gada janvārī, bet īpašais pirmizrādes seanss tika sarīkots pirms dažām dienām ASV pilsētā Losandželosā. Eiropas valstīs to sāks demonstrēt 23.maijā, bet Amerikā - divas dienas vēlāk.

Kino eksperti arī informē, ka kosmiskās sāgas veidotāji jau iepriekš sadarbojās ar festivāla organizētājiem. Kannās ārpus oficiālās programmas 2002.gadā parādīts "Klonu uzbrukums", bet  2005.gadā - "Situ atriebība".

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti