Jūrmalā vasaras sezonu atklās plaša Kūrorta svētku programma

Sestdien, 27. maijā, Jūrmalā norisināsies tradicionālie Kūrorta svētki. Visas dienas garumā tiks svinēts vasaras sākums ar Kūrorta svētku gājienu, sacensībām, festivāliem un līdz pat svētku uguņošanai. Ieeja bez maksas.

Jūrmalnieki un svētku viesi varēs izbaudīt Latvijā pirmo “Saldējuma festivālu” un starptautiskās ielu deju sacensības “Ghetto Dance Hardcore Battle”, festivālu – “ZZ Festivālu”, dziesminieku koncertu, kā arī svētku gājienu, stāsta organizatori.

Svētku gājiens

Gājiens sāksies pulksten 13.00 kurā dosies tūkstošiem jūrmalnieku, pārsteidzot ar krāšņiem tērpiem un atraktīviem priekšnesumiem. Svētku gājiens sāksies no Dzintaru mežaparka līdz pludmalei. Gājiena laikā tiks pasniegts tēlnieces Olgas Šilovas darinātais autordarbs – ceļojošais Jūrmalas pilsētas kauss.

ZZ festivāls

Skolēni no visas Latvijas cīnīsies par uzvaru Latvijas skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ čempionātā”, dažādas aktivitātes paredzētas arī pārējiem jauniešiem un ģimenēm ar bērniem. „ZZ festivālā”, kuru vadīs Renārs Zeltiņš. Uzstāsies pašmāju iemīļotie dīdžeji un mūziķi, tostarp grupa “Carnival Youth”. Varēs satikt arī youtuberus – Sindiju Lo, Evelīnu Pārkeri un Laurlāci, stāsta rīkotāji.

 Saldējuma festivāls

Pirmo reizi Latvijā Kūrorta svētkos notiks saldējuma festivāls. Apmeklētāji varēs izbaudīt Latvijas labākos saldējumus "Pols", "Kārums", "Tio", "Klasika" un "Ekselence" par īpaši “saldu” cenu. Dienas gaitā būs arī aizraujošas aktivitātes un konkursi ģimenēm – iespēja iejusties saldējuma “ādā” īpašā fotostudijā, pauž rīkotāji. “Saldējuma festivāls” norisināsies Dzintaru pludmalē iepretim Turaidas ielas izejai uz jūru.

“Ghetto Dance Hardcore Battle”

Talantīgākie un spēcīgākie ielu dejotāji no Krievijas, Igaunijas, Baltkrievijas un Latvijas, sacentīsies divās kategorijās – breakdance un hip hop. Par pasākuma muzikālo noskaņu rūpēsies dīdžejs Mix Master AG un dīdžejs K-EY Beats.

Dziesminieku koncerts

Kūrortpilsētā svētkos pie “Hotel Jūrmala Spa” muzicēs dziesminieki Lauris Valters ar grupu, Kārlis Kazāks un draugi, Goran Gora un Edgars Šubrovskis ar grupu, muzikālo noskaņu papildinās dīdžejs Artūrs Krūzkops.

“Draugu sveiciens”

Svētku noslēgumā Majoru pludmalē uz lielās skatuves koncertēs dažādu paaudžu un mūzikas žanru Latvijas mākslinieki, kā - grupa “PeR”, “Mesa”, Igo, Marija Naumova, Aminata, Dināra Rudāne, Edavārdi un citi. Vakara svētku programmu Jūrmalas pludmalē noslēgs Viktors Lapčenoks un uguņošana jūras krastā.

Vairāk informācija šeit!

Pagājušajā gadā Jūrmalas Kūrorta svētki aizvadīti saulainos un vasarīgos laika apstākļos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti