Jordānietis diennakti pavada zem ūdens un pat mielojas ar grilētu cāli

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

31 gadu vecs Jordānijas iedzīvotājs noteica sev izaicinājumu – pavadīt diennakti zem ūdens. Ar to viņš vēlējās pierādīt, ka zem ūdens ir iespējams ēst, dzert un pat gulēt.

Adnans Nasrats vēlējās pierādīt sev un citiem, ka ir iespējams dzīvot zem ūdens. Sev noteikto izaicinājumu viņš paveica Akabas līcī, netālu no Jordānijas – Izraēlas robežas. Viņam ar jūru asociācijas nav tās labākās – pirms vairākiem gadiem Sarkanajā jūrā noslīka Nasrata onkulis, tādēļ šis izaicinājums bijis īpaši svarīgs.

“Tā bija lieliska pieredze. 15. februārī ieniru uz 10 stundām, bet tagad – uz diennakti. Šis process bija ļoti interesants, taču bez atbalsta komandas tas nebūtu izdevies. Paldies Dievam, ka bija iespējams ēst, dzert, gulēt un pat vingrot zem ūdens,” stāsta Nasrats.

Lai veiksmīgi īstenotu šo ieceri, Nasrats ilgstoši apmeklēja intensīvas ūdenslīdēju apmācības, kā arī ievēroja īpašu diētu. Viņš diennakti pavadīja piecu metru dziļumā. Līdzās Nasratam bija vairāki ūdenslīdēji, kuri uzraudzīja, lai nenotiek nekas slikts.

Pārsteidzoši, bet esot zem ūdens, Nasrats paguva mieloties ar grilētu cāli. Lielākās grūtības Nasratam sagādāja saglabāt viņa ķermeņa siltumu, jo ūdens bija visai auksts.

Nasrats pat negrasās apstāties pie sasniegtā. Viņš jau tuvāko mēnešu laikā plāno zem ūdens pavadīt sešas dienas. Nasrata tēvs cer, ka viņa dēla sasniegumi dos labumu visai Akabas sabiedrībai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti