Rīta Panorāma

Intervija ar Andreju Klementjevu

Rīta Panorāma

Telefonsaruna ar Annu Kononovu

Intervija ar komiķi Jolandu Suvorovu un akordeonistu Māri Balaško

Jolanda Suvorova jaunākajos šovos 91,5 minūtēs apceļos pasauli

Apceļot pasauli 91,5 minūtēs savās jaunākajās koncertizrādēs aicina komiķe Jolanda Suvorova ar draugiem. Burleskas žanra meistare savu 40 gadu darbības jubileju uz skatuves nolēmusi nosvinēt ar koncertprogrammu “91,5 minūtēs apkārt pasaulei!”, ko dēvē pat par superšovu.  LTV raidījumā “Rīta Panorāma” Suvorova kopā ar akordeonistu Māri Balaško pastāstīja, ka sagaida no apmeklētājiem patiesus, neapslāpētus smieklus.

“Varbūt mēs paspēsim, varbūt ne,” atbild Suvorova, jautājot, kā gan viņiem izdosies tik īsā laikā pasauli apceļot. Savukārt skatuves partneris Balaško ir pārliecināts: “Mums nav izvēles, mums jāpaspēj”.

“Nejaušības un tas, ko nevar prognozēt, ir tas interesantākais.” 

Suvorova stāsta, ka koncertizrādēs iekļautas dziesmas, parodijas, dejas no visas pasaules. Mākslinieki sola,  ka skatītājiem tiks radītas asociācijas ar vairākām pasaules zvaigznēm, piemēram, Tīnu Tērneri, Elvisu Presliju, Merilinu Monro, bet neiztikts arī bez pašmāju zvaigznēm – Laimu Vaikuli, Žoržu Siksnu.

Asociāciju vadīti, šova apmeklētāji varēšot  atgriezties pasaules vietās, kur ir bijuši vai sapņo nākotnē nokļūt. “Jolanta ir ļoti stingra, ne par velti viņa uzstāda visaugstāko latiņu, kritērijus saviem aktieriem” komiķes kolēģis norāda, ka no katra viņa sagaida augstāko pilotāžu.

“Es to ļoti mīlu. Man patīk, ka cilvēki smejas,” komiķe skaidro motivāciju ilggadējam darbam uz skatuves. Viņa novērojusi, ka skatītāji Latvijā nav atvērti un brīvi šovu sākumos, bet pēc tam atplaukst.

“Vajag applaudēt skaļi, smieties - stipri, “ aicina Suvorova.

21. janvārī gaidāms šovs Liepājā, 26. janvārī - Alūksnē, pēc tam Kuldīgā, Krustpilī, Limbažos, Dobelē, Tukumā un citur. Kopā paredzētas 14 koncertizrādes, kas ieplānotas līdz aprīlim.

27. janvārī Aizkrauklē un 28. janvārī Rēzeknē komiķe būs redzama arī izrādē “Muļķa sirds”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti