Jenny May - «Supernova 2018» dalībniece

Ar dziesmu “Soledad” konkursā "Supernova 2018" piedalās Jenny May . Dziesmas autori: Maija Stuģe, Martin Karl Hägglund, Martin Björn Hanzén, Tim Erik Åström, Michael Javier Hernan Barraza Alfaro.

BIOGRĀFIJA

Jenny May radoši uz skatuves ir jau vairāk nekā 13 gadus. Savas karjeras laikā dziedātāja ir izdevusi trīs studijas albumus. Šobrīd viņa strādā pie ceturtā. 2006. gadā Jenny May ar dziesmu "I`m Alone" piedalījās Eirovīzijas dziesmu konkursā. Nacionālā konkursa finālā skatītāju iegūtās balsis ierindoja Jenny May 3. vietā.

Dziedātājas lielākais iedvesmas avots ir 7 gadus vecā meita Sāra, kura ir arī lielākā dziedātājas atbalstītāja.

Jenny May karjeras sākumā darbojusies popmūzikas lauciņā, taču pēdējos gados pievērsusies savai sirds mūzikai latino noskaņās, kurām ļaus pilnu vaļu arī Eirovīzijas konkursā.

Daloties ar savu mūziku un iedvesmojot cilvēkus uz pozitīvu izaugsmi, dziedātāja labprāt kļūtu par daļiņu no citu dzīves. „Ja ar manu mūziku aiz manis paliek pēdas, kuras kādu aizved uz pareizā ceļa, tad noteikti ir bijis vērts dzīvot, jo dzīve tiek dzīvota ne tikai sev, bet tā būs palīdzējusi arī kādam citam”.

DZIESMAS „SOLEDAD” APRAKSTS

„Soledad” tulkojumā no spāņu valodas nozīmē „vientulība”. Dziesma ir par attiecību beigām un par jaunas dzīves sākumu. Reizēm mēs vēlamo iztēlojamies kā esošo, taču saprotot, ka nav jēga sevi mānīt, varam atdzimt no jauna un piedzīvot daudz ko patīkamu un iepazīt pasauli no jauna. Tieši to parāda arī atsperīgie un pacilājošie dziesmas ritmi. Nav jēgas stāvēt uz vietas un mīņāties. Tikai ejot uz priekšu, mēs varam ieraudzīt to laimes gaismiņu, kura mūs jau sen ir gaidījusi.

Mājaslapa: http://jennymay-music.com/
Twitter:
@JennyMay_music
Instagram: @jennymayreal
Facebook: https://www.facebook.com/JennyMayMusic/

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti