«Jaunā viļņa» rīkotāji šovasar Dzintaros plāno organizēt citu pasākumu

Festivāla "Jaunais vilnis" rīkotāji šovasar Dzintaru koncertzālē organizēs citu pasākumu - citā formātā un ar citu nosaukumu, portālam "Rus.lsm.lv" pavēstīja kāds avots, vēlēdamies palikt anonīms. Acīmredzot, Jūrmalā vairākas dienas ilgs šovs ar populāru Krievijas estrādes zvaigžņu piedalīšanos.

"Rus.lsm.lv" uzzināja, ka šovs būs saistīts ar vienu no "Jaunā viļņa" dibinātājiem - komponistu Igoru Krutoju. Viņa pārstāvji pašlaik risina sarunas par Dzintaru koncertzāles īri. Nav paredzētas pasākuma tiešās translācijas televīzijā.

"Krievijas kultūras ministrs Vladimirs Medinskis (lasi: prezidents Putins) pavēlēja visiem Jūrmalā dislocētajiem televīzijas festivāliem atgriezties dzimtenē. Tā arī izdarīja "Jurmaļina" un "Golosjaščij Kivin". Krutojam Kremļa līmenī piedraudēja - var rīkot savu festivālu Jūrmalā, bet tad nebūs nekādu tiešraižu Krievijas televīzijā. Vēl vairāk: tiem māksliniekiem, kuri uzstāsies Jūrmalā, netiks atļauts filmēties daudzos raidījumos populārākajos televīzijas kanālos, kas, protams, zvaigznēm nozīmē nāves spriedumu," pauda informācijas avots.

Ar laiku politiskā situācija varētu manīties uz labu un "Jaunais vilnis" varētu atgriezties Dzintaros tajā pašā vasaras laikā (jūlijs - augusts), kuru muzikālā pasākuma organizatori, pēc visa spriežot, tiešām nevēlas zaudēt.

 "Lai vietu nepazaudētu, Igors Jakovļevičs [Krutojs] izdomāja jaunu variantu," sacīja informators.

Apstiprināt šo informāciju portālam "Rus.lsm.lv" pagaidām nav izdevies. Spriežot pēc "Bilesuserviss.lv" mājaslapas, laiks jūlijā - augustā, kad parasti notiek "Jaunais vilnis", pagaidām nav aizpildīts.

Šīs nedēļas sākumā Dzintaru koncertzāles direktors Guntars Ķirsis paziņoja: "Ir liels daudzums dažādu kompāniju, kas izrādījušas lielu interesi par datumiem, kuros parasti notiek "Jaunais vilnis". Runāt par to, ka Jūrmalu nāksies slēgt tikai tāpēc, ka Krievijas festivāls pārcēlies uz citu vietu, nebūtu pareizi."

Savukārt Jūrmalas mērs Gatis Truksnis intervijā LNT programmā "900 sekundes", runājot par Dzintaru koncertzāles vasaras programmu un pēdējām baumām par "Jauno vilni", sacīja: "Šo jautājumu nevaru komentēt. Mums ir iestrādes, var notikt dažādi atsevišķi pasākumi. Februāra vidū koncertzāle "Dzintari" publicēs savu vasaras programmu. Pagaidām rit intensīvs darbs, lai veidotu programmu dažādām gaumēm. Es aicinu visus dažas nedēļas pagaidīt, kad programma būs publicēta un tajā viss būs redzams."

Aptuveni Trukšņa nosauktajā laikā - 26.februārī - "Arēnā Rīga" notiks Igora Krutoja jubilejas koncerts, kurā uzstāsies Filips Kirkorovs, Nikolajs Baskovs, Irina Dubcova, Aleksandrs Serovs un citi mākslinieki, kuri ietilpst "Krutoja komandā" (kas līdz pēdējam laikam valdīja kanālā "Muz-TV").

Visticamāk, tad arī taps zināmi konkrēti fakti par pasākumu vasarā, portālam "Rus.lsm.lv" sacīja anonīmais informators: "Domāju, par to mēs dzirdēsim no paša Krutoja viņa jubilejas koncertā "Arēnā Rīga" 26.februārī."

Kā vēstīts, Krasnodaras novada (Kubaņas) gubernators Aleksandrs Tkačovs iepriekš atklāja, ka Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis" šogad notiks Sočos.

Savukārt humora šovi "KVN" un "Jurmaļina" ("Jūrmala") oficiāli atcēluši pasākumu datumu rezervācijas šī gada jūlijā Dzintaru koncertzālē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti