Jāņu ielīgošanu ar «Skroderdienām Silmačos» sāk Saulkrastos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Saulkrastos 18. jūnijā  notiks pirmais Jāņu ielīgošanas pasākums ar latviešu visos laikos visvairāk skatīto izrādi - „Skroderdienām Silmačos’’, kuru, kā vēstīts iepriekš, piecās brīvdabas estrādēs izspēlēs tautā iemīļotu aktieru un dziedātāju sastāvs, kā arī novadu deju kopas un kori.

18. jūnijā “Ondo.lv Grandiozā ielīgošana” ietvaros izrāde notiks Saulkrastu brīvdabas estrādē, 19.jūnijā – Ikšķiles brīvdabas estrādē, 20.jūnijā – Cēsu pils parka estrādē, 21.jūnijā – Bauskas pilskalna estrādē un 22. jūnijā Kuldīgas pilsētas estrādē. Izrāžu sākums – plkst. 20.00. Izrāžu laikā, kā jau īstiem līgotājiem pienākas, ieplānota arī gardu ēdienu un dzērienu baudīšana, bet pirmsjāņu rosību papildinās gadatirgus. Tādēļ skatītāji laipni aicināti ierasties jau no plkst. 18.

Dūdaru atveidos Ģirts Ķesteris, Ābrams būs Zigurds Neimanis, Elīna - Ieva Puķe, Pindacīša - Regīna Devīte, Antonija - Elīna Vāne, Aleksis - Mārcis Maņjakovs, Pindaks - Gints Grāvelis, Joske - Imants Strads, Bebene - Inta Tirole, Tomuļmāte - Inese Ramute, Rūdis - Kārlis Neimanis, lomās iejutīsies arī dziedātāji Agnese Rakovska (Zāra), Nikolajs Puzikovs (Kārlēns) un Ieva Sutugova (Ieviņa).

Blaumaņa lugas fenomenu arī šoreiz apliecina skatītāju milzīgā interese par izrādēm, jo, piemēram, uz izrādi Cēsīs  vairs nopērkamas tikai stāvvietas.

„Ar prieku un lepnumu dodamies uz piecām Latvijas pilsētām, jūtamies gaidīti, lai īpašā aktieru un dziedātāju sastāvā izspēlētu latviešu visvairāk iemīļoto Blaumaņa lugu,” saka izrādes režisors un Ābrama lomas atveidotājs Zigurds Neimanis.

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā „Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī būs nopērkamas estrādēs pirms izrādēm. Kā lsm.lv norādīja rīkotāji, vairākās pilsētās pieejamas pēdējās sēdvietas un būs nopērkamas tikai stāvvietas, taču, tā kā būs pirmsjāņu tirdziņš, atmosfēru varēs omulīgi baudīt arī bez sēdvietām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti