Izstādē «Atpūta un sports 2018» informēs par drošību uz ūdens

No 23. līdz 25. martam Ķīpsalā notiks starptautiskā aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un sports 2018”, kur varēs iegūt plašu informāciju par aktīvai atpūtai, sportam un tūrismam nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, atrast visdažādākos piedāvājumus par izdevīgām cenām un saņemt speciālistu padomus.

Izstāde tematiski ir sadalīta trīs daļās – "Velo", "Fitness" un "Camping" -, kurās apmeklētāji atradīs gandrīz visu, sākot no tūrisma un sporta inventāra līdz pat velosipēdiem, motormājām, kaitingiem un paraplāniem. 

Izstādē Ķīpsalā piedalīsies arī Nacionālie bruņotie spēki un stāstīs par drošību uz ūdens un karjeras iespējām bruņotajos spēkos.

Nacionālo bruņoto spēku rekrutētāji izstādes “Atpūta un sports 2018” apmeklētājus iepazīstinās ar militārās karjeras priekšrocībām, stāstot par dienesta iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos un studijām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Šogad profesionālajā dienestā plānots uzņemt līdz 710 karavīru, 120 no tiem – studijām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, lai kļūtu par savas valsts armijas virsnieku. Militārā karjera ir stabilitāte, bezmaksas apmācība specialitātē, svešvalodās un citās dienestam nepieciešamās jomās, darbs komandā, mācības Latvijā un ārvalstīs, kā arī starptautisko operāciju rajonos, karjeras izaugsme, konkurētspējīgs atalgojums, sākot no 850 eiro pēc nodokļu nomaksas, un plašas sociālās garantijas, tostarp valsts garantēta izdienas pensija, kas var sasniegt līdz pat 80% apmēru no saņemtā atalgojuma.

Savukārt Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku Krasta apsardzes dienests izstādes laikā informēs par drošības prasībām, kas jāievēro, pirms izlemts pavadīt laiku ūdens tuvumā vai nodoties atpūtai jūrā, kā arī par rīcību nelaimes gadījumā.Savukārt

Jūras spēku Krasta apsardzes dienests atgādina,

pirms pavadīt laiku ūdens tuvumā vai nodoties atpūtai jūrā, izmantojot laivu, jahtu vai citu peldlīdzekli, rūpīgi jāpārdomā, vai ir līdzi visi nepieciešamie glābšanas līdzekļi un esat informēti par to, kas ir jādara nelaimes gadījumā.

Jūras spēku Krasta apsardzes dienests aicina visus atpūtas uz ūdens cienītājus pirms iešanas jūrā informēt savus tuviniekus. Svarīgi, lai pirms aktīvas kuģošanas uzsākšanas jūrā, par to informētu arī Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centru (MRCC Rīga) pa tālruni: 115 (avārijas), +371 67323103, +371 29476101, vai e-pastā: [email protected], norādot paredzēto pārgājiena plānu, laiku, kontaktinformāciju, kā arī kontaktpersonu saziņai krastā, kura nepieciešamības gadījumā varētu sniegt par jums vajadzīgo informāciju.

Nelaimes gadījumā nekavējoties zvaniet Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centram pa tālruni: 115, 67323103, 29476101, 67082070 vai 112.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt