Kultūras ziņas

Izdotas Noras Ikstenas „Ulubeles pasakas"

Kultūras ziņas

Jāņa Baltvilka balvas pasniegšana

Elitas Patmalnieces «Prieks no A līdz Z»

Iznākusi modes mākslinieces Patmalnieces atziņu grāmata «Prieks!»

"Apgādā Zvaigzne ABC" iznākusi modes mākslinieces Elitas Patmalnieces atziņu grāmata „Prieks! No A līdz Z”.

"Mani nevarētu nosaukt par rakstnieci, bet šeit ir apkopoti dažādi svarīgākie dzīves mirkļi," par savu debiju rakstniecībā teic Patmalniece.

"Elita Patmalniece ir cilvēks ar radošu garu. Viņas atziņas ir plašas un noder kā vēlējums. Tas, par ko Elita runā, ir zināms visiem, tikai viņa to pateikusi skaļi un radījusi burvīgu, krāšņu un skaistu grāmatu – krāšņu dāvanu jubilejā sev pašai un visiem mums," piesakot grāmatu, norāda izdevēju pārstāve Kristīne Ilziņa.

Modes dizainere ir pazīstama arī kā gleznotāja, kura mākslas darbus veido neierastā tehnikā, piemēram, viņa rada divdimensionālas krāsainas, stilizētas ainavas un klusās dabas izšuvumus uz auduma.

"Es tā padomāju, man visa tā dzīve ir pagājusi Rīgas centrā, tepat "Rīgas Modes", tepat akadēmija, viesnīca "Latvija". Es vispār, meitene no Ogres, nevarēju iedomāties, ka tā sanāks centrā dzīvoties un slīpēt asfaltu," stāsta māksliniece. "Citam varbūt nekad nav ko teikt, citam ir visu laiku citiem ko teikt, un tad viņš visu laiku māca. Es negribētu būt, kas visiem māca, kā ir pareizi. Katrs cilvēks kāpj uz saviem grābekļiem un dara, kā pašam tīk."

Tā kā Elitai patīk svinēt dzīvi un sagādāt prieku arī citiem, katru savu dzimšanas dienu māksliniece sola radīt kādu jaunu pārsteigumu. Nākamgad tā varbūt būšot modes skate.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti