Iļģuciemā piektais «Rūķu gājiens»

Dziesmas, dejas un radošās darbnīcas 29. novembrī pulksten 17 vērsies vaļā Iļguciema Kultūras centrā. Tur piekto gadu pēc kārtas notiks arī pasākums bērniem „Rūķu gājiens”. Lai piedalītos gājienā, jāsaģērbjas silti, jāpaņem rūķu cepure, kā arī kaut kas grabošs un spīdīgs. Savukārt vēlāk vakarā Iļģuciemā tiks iedegta arī svētku egle.

"Šodien pulksten piecos vakarā Rīgas Kultūras centrā „Iļģuciems” jau piekto reizi notiks pasākums bērniem „Rūķu gājiens”. Pasākuma laikā bērni varēs dziedāt, dejot, iet rotaļās, tikties ar rūķiem un arī piedalīties radošajās darbnīcās, kurās varēs no dažādiem materiāliem izveidot sniegpārsliņas. Pārējie dalībnieki varēs doties „Rūķu gājienā” uz pagaidām vēl slepenu galamērķi, un pēc šī gājiena Iļģuciema pagalmā iedegs svētku egli," stāsta Rīgas Kultūras centra „Iļģuciems” pārstāve Sanda Kivleniece.

Pasākums ir bez maksas. Galvenais ir saģērbties silti, paņemt līdzi rūķu cepures, kaut ko grabināmu un kaut ko spīdīgu.

"Vecāki arī var piedalīties radošajās darbnīcās, kur Tautas lietišķās mākslas studija parādīs savas prasmes un būs interesanti arī vecākiem noteikti," aicina Kivleniece.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti