Igauņu apģērbā Sočos dominē vilks un ziemeļu ainava

Igaunijas sportisti Soču ziemas olimpiskajās spēlēs būs tērpti "Monton" dāvinātā apģērbu kolekcijā, kura dizainā iedvesmas vadmotīvi aizgūti ziemeļnieciskā dabas ainavā. Kā galvenais ziemas vides elements izcelts vilks un tā mītiski dzīvnieciskais gars, kas simbolizē spēku, apņemšanos un patiesu komandas garu.

Apģērbu kolekciju "Monton" dāvinās Igaunijas sportistiem, tādējādi apliecinot, ka zīmols, gluži kā olimpiādes atlēti ir jauneklīgs, stilīgs un ambiciozs, un spēj piedāvāt apģērbu tiem, kas ir pārliecināti par sevi un tiecas pēc panākumiem. Olimpisko spēļu tērpu kolekcijas autors ir "Monton" galvenais dizainers Pirets Puppars, kas 2008. gadā radīja olimpisko spēļu apģērbu arī Latvijas delegācijai Pekinas olimpiādē.

Kolekcijā iekļauti eleganti un ērti apģērbi ar izsmalcinātu dizainu un inovatīviem materiāliem, kas būs piemēroti arī ikdienai. Apģērbā izmantoti igauņu rakstu elementi, kas iekļauti visos adījumos. Uz krekliem attēlots nacionālais simbols EST, kuram klāt pievienotais burts "O" simbolizē Olimpiādi un piešķir apģērbam zilās debess nokrāsu. Kolekcijas odziņa ir baltā virsjaka ar vilka simbolu un dabīgās kažokādas kapuci.

Modeļu tēlā Igaunijas olimpieši - biatloniste Grete Gaima un distanču slēpotājs Andruss Rehemā.

Jau vēstīts, ka Latvijas olimpiešu tērpu grafiskajā tēlā ir apvienoti pieci dabas spēki sportistu enerģijai un labiem panākumiem. Koncepcijai izvēlēti pieci Latvijas ainavas elementi - ūdeņi, meži, lauki, saule un cilvēki. Par "Varenajiem spēkiem" nosauktie elementi grafikās būs arī uz Latvijas sportistu sacensību apģērba un iesildīšanās tērpiem. Atpūtas un brīvā laika apģērbu Latvijas olimpiešiem dalībai atklāšanas ceremonijā, visticamāk, izgatavos "Ogres trikotāža".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti