«Ieva» martā uzsāk kailfoto akciju «Nevis perfektas, bet skaistas»

Žurnāls „Ieva” ar 5.marta numuru uzsāk nebijušu foto akciju „Neesi perfekta, bet skaista”, kurā drosmīgas sievietes, bildējoties kailas, apliecina – sieviete ir skaista jebkurā vecumā un ķermenī, lsm.lv informē izdevniecības „Žurnāls Santa” pārstāve Lauma Ozoliņa.

Par godu Starptautiskajai sieviešu dienai žurnāla „Ieva” marta numuros būs apskatāma fotoakcija, kas vērsīs lasītāju uzmanību uz sievietes skaistumu jebkurā vecumā. Akcijā bildēsim dažāda vecuma un ķermeņa uzbūves sievietes – kailas.

„Ko mēs gribam ar šo projektu pateikt? Ka sieviete ir skaista vienmēr, visos vecumos, visos ķermeņa tipos. Kāpēc kailas? Jo apģērbs arī ir maska. Un ar apģērbu mēs lieliski noslēpjam visu to, kas sevī nepatīk. Cenšamies sevi padarīt skaistāku. Bet tikai kailas mēs esam mēs pašas. Un tikai tad, ja sev patīkam tādas, kādas esam bez šīm maskām, varam teikt, ka sevi mīlam. Jo – kā gan varam cerēt, ka kāds iemīlēs mūsu ķermeni, ja pašas to necienām?” - tā žurnāla „Ieva” galvenā redaktore Inita Sila.

Akcija žurnālā „Ieva” turpināsies trīs nedēļas. Tajā piedalīsies sievietes, kas atklāti stāstīs par to, kāds ir bijis viņu ceļš uz sava ķermeņa pieņemšanu un mīlestību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti