Humora šovi «KVN» un «Jurmaļina» atceļ rezervācijas Dzintaru koncertzālē

Humora šovi "KVN" un "Jurmaļina" ("Jūrmala") oficiāli atcēluši pasākumu datumu rezervācijas šī gada jūlijā Dzintaru koncertzālē, informē Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji. Tajā pašā laikā organizatori lūguši rezervēt laiku pasākumu norisei Dzintaru koncertālē nākamajā gadā. Jauno izpildītāju konkursa "Jaunais vilnis" rīkotāji šobrīd nav snieguši oficiālu paziņojumu par koncertzāles rezervācijas atcelšanu.

"Protams, žēl, ka divi ilggadējie pasākumi, kas tradicionāli norisinājās Jūrmalā vasarā, šeit vairs nenotiks, bet acīmredzot pasākumu rīkotājiem tas bija vienīgais risinājums laikā, kad Krievija atrodas ļoti sarežģītā sociālekonomiskajā un politiskajā situācijā. Domāju, visiem ir skaidrs, ka tas ir lielās politikas jautājums," norāda Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Viņš gan norāda, ka Dzintaru koncertzāle šajos datumos tukša nepalikšot - aktīva un augsta līmeņa koncertdzīve Jūrmalā turpināšoties. Šogad Jūrmalā norisināsies vairāki nozīmīgi starptautiski pasākumi arī citās jomās.

Dzintaru koncertzāles valdes priekšsēdētājs Guntars Ķirsis skaidro: "Tuvākā mēneša laikā Dzintaru koncertzāle pabeigs šī gada repertuāra izstrādi, un varu teikt, ka pasākumu programma būs bagātīga un, kā ierasts, dažādām gaumēm piemērota. Šis gads būs īpašs ar to, ka pavasara beigās tiks pabeigta mazās jeb slēgtās zāles rekonstrukcija un Dzintaru koncertzāle kultūras pasākumus piedāvās arī rudens un ziemas periodā."

Šovasar Jūrmalā notiks vairāki starptautiska mēroga pasākumi kultūras, sporta, biznesa un politikas jomās, tai skaitā ar Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē saistīti notikumi. Visa gada garumā Jūrmalā tiks rīkoti arī Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubilejai veltīti pasākumi un norises.

"Jūrmala ir elastīga un atrod risinājumus arī sarežģītās situācijās. Mērķtiecīgi strādājam, lai Jūrmala nostiprinātos kā ievērojama tikšanās vieta ne tikai Austrumos, bet arī Rietumos. Arī mūsu uzņēmēji, vismaz tie, kuri nopietni plāno savu darbību un analizē tirgus situāciju, jau laikus tādam notikumu pavērsienam ir gatavojušies. Un pašvaldība darīs visu iespējamo, lai viņus atbalstītu," uzsver Gatis Truksnis.

Kā vēstīts, Krasnodaras novada (Kubaņas) gubernators Aleksandrs Tkačovs iepriekš atklāja, ka Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis" šogad notiks Sočos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti