Horvātijā tūristus ziemā vilina šokolādes un vīna festivāls

Horvātija lielākajai daļai tūristu asociējas ar pludmalēm un karstu laiku. Taču arī šajā valstī ir ziema, un vietējiem iedzīvotājiem jādomā, kā piesaistīt tūristus arī aukstajā gadalaikā. Tieši tādēļ tūristus Horvātijā sagaida kāds salds un garšīgs pasākums.

Horvātijas ciematā Brtoniglā, aptuveni 90 kilometru attālumā no tūristu iecienītā galamērķa Rijekas, tūristi var apmeklēt Šokolādes un vīna festivālu. Šī festivāla dalībnieki piedāvā apmeklētājiem nogaršot vietējo ražotāju saldumus, kā arī dzērienus. 

Kā norāda festivāla dalībnieki, šis pasākums var radīt jaunas tendences Horvātijas saldumu tirgū. Ļoti izplatīta kombinācija ir šokolādes jaukšana ar vīna, veidojot "vīna šokolādi". 

"Šeit ir sajaukta šokolāde ar vīnu – šī festivāla sinonīms. Šādi radām jaunu domāšanas veidu, kā izmantot šos divus lieliskos produktus. Noteikti, ka šie izstrādājumi nonāks veikalu plauktos," teica gardumu meistars Vilijs Radoničs.

Vairākus gadus Istrijas pussala Adrijas jūras ziemeļos ir populāra tūristu atpūtas vieta. Šeit ierodas tūristi gan no Horvātijas kaimiņvalstīm, gan no citām Eiropas valstīm. Vietējie tūrisma biroji pēdējo gadu laikā vēlas panākt, lai Istrija būtu iecienīts galamērķis gardēžu vidū.

Lai piesaistītu vairāk tūristu ziemā, vietējie iedzīvotāji rīko dažādus pasākumus, kuros tūristi var ļauties garšīgām izklaidēm.

Tieši tādēļ Brtoniglas vārds jau sesto gadu ir Horvātijas ziemas tūrisma ceļvežu galamērķu sarakstā. Šeit rīkoto Šokolādes un vīna festivālu apmeklē arvien vairāk viesu no visas Eiropas. 

Šis festivāls tika aizvadīts pagājušās nedēļas nogalē un nākamgad atkal gaidīs jaunus viesus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti