Grupa «Riga Reggae» - «Supernova 2018» dalībnieks

Par vienu no "Supernova 2018” dalībniekiem izvēlēta grupa "Riga Reggae"  ar dziesmu “STOP THE WAR U2”. Dziesmas autori ir Horens Stalbe, Vladimirs Eglītis, Mārtiņš Burkevics un Renarts Braufmanis.

Par grupu 

"Riga Reggae" mūzikas galvenās tēmas ir brīvība, miers, mīlestība un visas cilvēces apvienošana vienā veselumā, kā arī protests pret sabiedrības noslāņošanos un vērtību sistēmas pagrimumu. Jamaikas ritmos ieturētās pozitīvās melodijas aicina ar smaidu un mīlestību reaģēt uz negācijām un atcerēties, ka mēs visi zem šīs Saules esam brāļi un māsas.

Apvienība "Rīga Reggae" sevi uz mūzikas skatuves pieteikusi 2014. gadā un ir vienīgā aktīvā sava žanra pārstāve Latvijā.

Projektā apvienojušies seši pieredzējuši mūziķi  - to vidū grupas «Oranžās brīvdienas» līderis Speiss (Ints Ķergalvis) un leģendārais pašmāju dīdžejs, producents un grupas «FuckArt» solists Horens Stalbe.

"Rīga Reggae" repertuārā ir oriģināldziesmas latviešu, krievu un angļu valodā, kā arī pasaules regeja klasiķu radīto kompozīciju interpretācijas.

Šī gada augustā grupa izdeva savu debijas singlu “Zvans pie durvīm”, kam radīta arī videoversija (mūzikas video autors ir multimākslinieks Ēriks Saksons). Dziesma, pateicoties klausītāju aktīvajam atbalstam, kļuvusi par Latvijas ietekmīgāko radiostaciju mūzikas topu līderi.

Grupa aktīvi koncertē, piedaloties gan labdarības pasākumos, gan lielākajos Latvijas mūzikas festivālos. Projekta līderi Horens un Speiss sniedz akustiskos koncertus, kā arī abi ir pieprasīti dīdžeji Latvijas klubos.

Par dziesmu 

Konkursam pieteiktā  kompozīcija "Stop the War U2" ir grupas "Riga Reggae" un tās domubiedru kopdarbs. Dziesmā izskan spēcīgs uzsaukums visai cilvēcei pārtraukt karadarbību un katram sabiedrības loceklim vairot mieru un mīlestību gan sevī, gan visā pasaulē.

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti