Grupa «Radiohead» pazūd no interneta

Britu rokgrupa "Radiohead" izņēmusi visu informāciju no mājaslapas un izdzēsusi ziņojumus sociālajos tīklos, ziņo mūzikas vietne "Pitchfork".

"Radiohead" mājaslapa pakāpeniski palika arvien caurspīdīgāka, kamēr tā kļuva pavisam tukša. Svētdien no grupas sociālo tīklu kontiem tika izdzēsti pilnīgi visi ziņojumi, bet profila attēlu vietā parādījās balti kvadrāti.

Sestdien "Radiohead" faniem ar pasta starpniecību izsūtīja kartītes ar mīklainu ziņojumu: "Sing a song of sixpence that goes / Burn the Witch / We know where you live" ("Nodziedi sešu pensu dziesmu, kas skan tā / Sadedzini raganu / Mēs zinām, kur tu dzīvo").

Fani to uztvēruši kā ziņu par jauna albuma iznākšanu.

"Radiohead" menedžmenta kompānijas "Courtyard Management" pārstāvis iepriekš izteicies, ka grupas devītais albums gaidāms jūnijā. Taču grupas negaidītā pazušana no interneta kanāliem devusi pamatu baumām, ka albums varētu iznākt ātrāk un iepriekš nepieredzētā formātā.

Pirms "Radiohead" nesenākā albuma "King of Limbs" iznākšanas mūzikas ierakstu veikalos tika izdalītas "Radiohead" avīzes. Starp avīžu dalītājiem bija grupas solists Toms Jorks. Albums iznāca tikai dažas dienas pēc tam, kad tika izziņots.

Iepriekšējais albums "In Rainbows" sākotnēji tika izplatīts tikai internetā, ļaujot faniem pašiem izvēlēties summu, kādu viņi vēlas maksāt par lejupielādi.

Savukārt Jorka soloalbums "Tomorrow’s Modern Boxes" tika izplatīts torentu vietnē "BitTorrent".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti