Grupa «In My Head» - «Supernova 2018» dalībnieks

Par vienu no "Supernova 2018” dalībniekiem izvēlēta grupa "In My Head" ar dziesmu “Sunset”. Dziesmas autori ir Evija Smagare, Armands Varslavāns un Rūdolfs Iļķēns.

Par apvienību

"In My Head" ir trīs mūziķu apvienība, kas dibināta 2015. gada martā, Rīgā. Grupā darbojas Evija Smagare (balss), Armands Varslavāns (ģitāra) un Rugo (Rūdolfs Iļķēns, mūzikas producents). Grupa, kaut arī eksperimentējot ar dažādiem stiliem, galvenokārt darbojas elektroniskās deju mūzikas (EDM) žanrā.

Šī muzikālā apvienība ir trīs prātu summa, kas tiecās pēc jaunām sajūtu interpretācijām skaņās. Evija ir vokālo harmoniju un melodisko līniju autore, Armands ir vadošais instrumentālists un Rugo ir radošais koordinators, kurš ir arī atbildīgs par dziesmu ierakstīšanu un izstrādi.

Viņu mērķis ir radīt tādu mūziku, kādu paši nav vēl dzirdējuši.

Grupas nosaukums (latviski - "Manā galvā") ir atrašanās vieta, stāvoklis, filozofiska ideja. Šāds nosaukums tika radīts, jo katrs cilvēks ārpasauli uztver caur savu prizmu, ko veido cilvēka izcelsmes vieta, laiks un apstākļi, un personīgā pieredze.

“Mēs esam pārliecināti, ka mūsu dziesmas var un drīkst interpretēt atšķirīgi katrs klausītājs. Par šo pārliecību vienmēr atgādinās nosaukums, kad to kāds izrunās balsī vai pie sevis domās," vēsta grupa.

Grupas logo (autore - Kintija Ķaune) ir labirints, kas raksturo to, kā grupas dalībnieki vizualizē savu iekšējo pasauli. "In My Head" labirintos nav nepareizu pagriezienu; nav arī noteikts, ka labirintam ir sākums vai beigas. 

2017. gada sākumā "In My Head" ir laidusi klajā savu pirmo debijas singlu „Love Had You Lost”. Ar šo dziesmu grupa veiksmīgi iekarojusi vairāku radiostaciju simpātijas, un pirmais goda plauktā liekamais panākumu indikators ir Radio SWH "Ētera Balva".

Mūziku, dziesmu tekstus, kā arī visus skaņu ierakstus un dziesmu apstrādi veic paši "In My Head" dalībnieki. Viens no grupas spilgtākajiem mērķiem ir laika gaitā izveidot savu ierakstu studiju.

Evija Smagare

Evija Smagare ir grupas "In My Head" soliste un dziesmu autore.

Mūzika vienmēr ir bijusi Evijas lielākā kaislība un mērķis. Viņa vairākus gadus darbojās kā solo māksliniece, pati rakstot savas kompozīcijas. Evijas viena no pirmajām plašāk novērtētākajām dziesmām ir "Monday’s song", ar kuru izdevies iekļūt pat Latvijas radiostaciju topu virsotnēs.

Tieši šī dziesma radīja priekšnosacījumus tālākajiem muzikālajiem notikumiem Evijas dzīvē, kad pēc neilga laika plašāku atpazīstamību ieguva 2012. gadā, piedaloties grupas Prāta Vētra koncerttūrē „Vēl viena klusā daba”, kur duetā ar Renāru Kauperu izpildīja dziesmu „Nākamā nodaļa”.

Tā bija nenovērtējama un kolosāla pieredze, pavisam reāla iespēja ielūkoties patiesi lielas grupas darbības norisēs, pavērot kā viņi strādā, kā notiek menedžments, radošā darbība un saprast, cik liels cilvēku skaits ir nepieciešams, lai radītu ko lielu un jaudīgu! 

Jau toreiz, vērojot Prāta Vētru, Evija saprata, ka vienai pašai muzicējot neizdosies pilnvērtīgi attīstīt savas ieceres - ir vajadzīga komanda!

„In My Head" ir šī īstā komanda, kur es jūtos gan muzikāli, gan visādi citādi brīva un neierobežota. Man vienmēr ir paticis domāt un darīt plašāk. Te es varu eksperimentēt, nekautrēties par to, ja kaut kas nesanāk un priecāties no sirds, ja viss izdevies kā nākas," saka Evija.

Par dziesmu "Sunset"

"Sunset" stāsta par izlaušanos, par neatkarību, par mērķu sasniegšanu un atbrīvošanos no sķietami skaistiem kavēkļiem. Šī atbrīvošanās dod tādu inerci, ka šķiet ir iespējams aizskriet tālāk par saulrietu. Saulriets ir metafora laimei, kuru Tu esi sev parādā.

Facebook: https://www.facebook.com/inmyheadrecords/

Instagram: https://www.instagram.com/inmyheadrecords/

Twitter: https://twitter.com/inmyheadrecords

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6PcfgOx2avTGfpvQtCB0Ep

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCauTLydDwi_mjkmoGROwlVw

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti