Grupa «Hypnotic» - «Supernova 2018» dalībnieks

Par vienu no "Supernova 2018” dalībniekiem izvēlēta grupa "Hypnotic" ar dziesmu “Pray”. Dziesmas autori ir Sabīne Geiba, Beatrise Heislere un Ruslans Kuksinovičs. 

"Hypnotic"

Par dziesmu

Dziesma vēsta par mieru un mīlestību. Mieru pasaulē un mīlestību katram mums apkārt. Pēdējā laikā notiek briesmu lietas un tikai mēs paši varam lūgt par saticību, nākotni un saviem bērniem. Mazāk jāšķiro cilvēki pēc tā, no kurienes tie nāk, kādu valsti vai nāciju pārstāv. Galu galā, mēs visi esam vienādi un mums vienam otru ir jāmīl.

Par izpildītāju

Izpildītājas ir meitenes no grupas “Hypnotic”. Grupa jau gadu darbojas kopā, veidojot savu radošo repertuāru. Pirms tam katra par sevi bijušas solistes un ar dalību dažādos starptautiskos konkursos, kļuvušas par laureātēm vairākos no tiem. Šobrīd vēlas pieteikt sevi kā spēcīgu meiteņu grupu, kurām ir ko teikt un, kuras spēj sevi pieteikt arī ar spēcīgu vokālu.

Par autoru

Dziesmas autore ir Sabīne Geiba. Savas dziesmas komponēšanas gaitas uzsākusi jau kopš 13 gadu vecuma. Dziesmas, lielākoties, radušās tieši uz kādu pārdzīvojuma brīdi, kad iekšā sakrājusies kāda sāpe un tā tiek izlikta vārdos,  melodijā, kas rodas šīs iedvesmas rezultātā.

 

Vairāk:

Facebook: https://www.facebook.com/HypnoticLV/  

Instagram: https://www.instagram.com/hypnoticlv/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC-7yuZaSj-l5gtMsXC06V7Q/videos

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Izklaide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti